SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Belçika


Belçika ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Belçika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Belçika ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Belçika haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 21.502 belcika haberi bulunmuştur.

Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda?

Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçı için artık kısa bir süre kaldı. Milyonlar futbolsever Beşiktaş Park'ta oynanacak olan Liverpool-Chelsea maçına gözünü çevirdi. Bu akşam İstanbul'da gerçekleştirilecek olan Süper Kupa finali ilklerin maçı olarak adını yazdıracak. İlk kez iki İngiliz takımı finalde karşı karşıya gelecek ve bu müsabaka ilk kez bir kadın hakem tarafından yönetilecek. Bu zamana kadar 12 farklı ülkeden şampiyon çıkarken bu kupayı en çok kazanan İspanyol takımları oldu. Peki Liverpool-Chelsea maçı bu akşam saat kaçta hangi kanalda canlı olarak yayınlanacak?

Futbol

Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Liverpool-Chelsea Süper Kupa maçı için geri sayım sürüyor. Geçtiğimiz sezon Şampiyonlar Ligi kupasını müzesine götüren Liverpool ile UEFA Avrupa Ligi kupasını müzesine götüren Chelsea'nin karşı karşıya geleceği müsabaka Vodafone Park stadyumunda oynanacak. Maçın başlamasına artık saatler kaldı. Dünyanın dört bir yanından maçı izlemek için İstanbul'a gelen taraftarlar Beşiktaş ve Taksim çevrelerinde yoğunluk oluşturmaya başladı. Peki Liverpool-Chelsa maçı ne zaman saat kaçta hangi kanalda?

Futbol

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.