SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Çetinkaya


Çetinkaya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çetinkaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Çetinkaya ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Çetinkaya haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 5.057 cetinkaya haberi bulunmuştur.

Cumhuriyet gazetesi davasında Yargıtay Başsavcılığı dosyayı tamamladı

Yargıtay Cumhuriyet Başsavcılığınca, eski Cumhuriyet gazetesi yazar ve yöneticileri Orhan Erinç, Akın Atalay, Mehmet Murat Sabuncu, Aydın Engin, Hikmet Çetinkaya, Bülent Utku, Kadri Gürsel, Güray Tekin Öz, Hacı Musa Kart ile Ahmet Şık'ın da aralarında bulunduğu 18 sanık hakkında, yerel mahkemece "FETÖ'ye yardım suçundan" verilen hapis cezaları ile beraat hükümleri, istinaf tarafından yasaya uygun bulunmuştu.

Gündem

MHP Genel Başkanı Bahçeli'den Doğu Akdeniz açıklaması

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Dünya dibimizdedir,  savaş gemileri vızır vızır çevremizde dolaşmaktadır, buna ilgisiz kalmamız,  kulağımızın üstüne yatmamız, dahası makus talihe rıza göstermemiz üst perdeden  dikte edilmektedir. Doğu Akdeniz'den taviz demek Antalya'dan, Mersin'den,  Lefkoşa'dan taviz demektir. Doğu Akdeniz'e sırt dönmek vatana sırt dönmek,  tutsaklığa boyun eğmek demektir." dedi.

Siyaset

FETÖ'cü 44 sanık hakkında ağırlaştırılmış müebbet hapis istendi

Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) 15 Temmuz darbe  girişiminde Sualtı Taarruz (SAT) ile Kurtarma ve Sualtı Komutanlıklarında görevli  38 askerle bu personelden sorumlu sözde Deniz Kuvvetleri yapılanmasının "mahrem  imamı" konumundaki 14 sivilin de aralarında bulunduğu 52 sanığın yargılandığı  davada, savcılık mütalaasında, 44 sanığın ''Anayasayı ihlal'' suçundan  ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılması istendi.

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.