SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Dağ


Dağ ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dağ haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Dağ ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dağ haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 12.732 dag haberi bulunmuştur.

Dağ 2 filmi konusu ve başrol oyuncuları

Dağ 2 filmi bu akşam TV ekranında izleyici ile buluşmaya hazırlanıyor. Serinin ikinci filmi olan Dağ 2 Kasım 2016 yılında vizyona girdi. Yönetmen koltuğunda Alper Çağlar'ın yer aldığı film Türk izleyicisi tarafından büyük beğeni topladı ve 3.600.000 seyirci tarafından izlendi. Toplamda 40.694.699,17 TL hasılat elde eden film izleyicilere duygusal anlar yaşattı. Peki Dağ 2 filminin başrollerinde hangi isimler yer alıyor?

Gündem
00:00

Dağ ceylanı orman işçilerinin kameralarına yakalandı

Adana’nın Feke ilçesinde dağ ceylanı kesim yapan orman işçilerinin kameralarına saniye saniye yansıdı. Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Koçyazı Mahallesi’nde ormanlık alanda kesim yapan orman işçileri ormanlık alanda yalnız başına otlayan yabani bir ceylan gördü. Orman kesim işçilerinden birisi ormanlık alanda otlayan ceylanı cep telefonuna saniye saniye kaydetti. Ormanlık alanda otlayan ceylanın, işçileri fark ettikten sonra bölgeden uzaklaştığı kaydedildi.

Yaşam

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.