SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Dolandırıcılık


Dolandırıcılık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dolandırıcılık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Dolandırıcılık ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Dolandırıcılık haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 6.941 dolandiricilik haberi bulunmuştur.

Devlet Tiyatrolar Genel Müdürlüğü 56 sürekli işçi alımı yapacak! Başvurular başladı mı?

Devlet Tiyatrolar Genel Müdürlüğü 56 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. İŞKUR üzerinden gerçekleştirilecek olan başvurular için 6 farklı meslek grubundan alım yapılacak. Devlet Tiyatrolar Genel Müdürlüğü'ne alınacak olan meslek grupları arasında Şoför, Aşçı, Temizlik görevlisi, Güvenlik, Kaloriferci ve Yer Gösterici yer alıyor. Peki Devlet Tiyatrolar Genel Müdürlüğü sürekli işçi alımı başvuru şartları neler?

Gündem
00:00

Hırsızlık çetesi liderinin film senaryolarını aratmayan hayat hikayesi

İstanbul'da cami avlularında küçük çocukları turistlerin çantalarını çalmaya azmettirdiği iddia edilen Yaren Ç. adlı kadın gözaltına alındı. Yaren Ç.'nin polisteki geçmişi film senaryolarını aratmadı. Şüphelinin Bursa'da yaşarken 16 yaşında sosyal medya üzerinden tanışıp sevdiği bir hırsızın ailesine kendisini kabul ettirmek için hırsızlık yapmaya başladığı, 18 yaşından sonra İstanbul'a gelerek hırsızlık çetesi kurduğu belirtildi. Kardeşlerinin biri doktor diğeri iş kadını olduğu öğrenilen şüphelinin şizofren ve akli dengesi yerinde olmadığı raporu bulunduğu, defalarca gözaltına alınıp serbest kaldığı belirtildi. Şüphelinin annesinin bir süre önce üzüntüden kanser olup hayatını kaybettiği de kaydedildi.

Haberler

Hırsızlık çetesi liderinin film senaryolarını aratmayan hayat hikayesi

İstanbul'da cami avlularında küçük çocukları turistlerin çantalarını çalmaya azmettirdiği iddia edilen Yaren Ç. adlı kadın gözaltına alındı. Yaren Ç.'nin polisteki geçmişi film senaryolarını aratmadı. Şüphelinin Bursa'da yaşarken 16 yaşında sosyal medya üzerinden tanışıp sevdiği bir hırsızın ailesine kendisini kabul ettirmek için hırsızlık yapmaya başladığı, 18 yaşından sonra İstanbul'a gelerek hırsızlık çetesi kurduğu belirtildi. Kardeşlerinin biri doktor diğeri iş kadını olduğu öğrenilen şüphelinin şizofren ve akli dengesi yerinde olmadığı raporu bulunduğu, defalarca gözaltına alınıp serbest kaldığı belirtildi. Şüphelinin annesinin bir süre önce üzüntüden kanser olup hayatını kaybettiği  de kaydedildi.

Gündem

Devlet Tiyatroları 56 sürekli işçi alacak! Başvuru şartları neler?

Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü Merkez Teşkilatına 56 sürekli işçi alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünde çalıştırılmak üzere Şoför, Temizlik görevlisi, Kaloriferci, Güvenllik, ve Aşçı meslek gruplarından 56 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Peki Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğü 56 sürekli işçi alımı başvuru şartları neler?

Gündem

Bir defaya mahsus af çıkıyor! İşte ödenecek ücret

Mobil Cihaz Kayıt Sistemi’ndeki (MCKS) 270 milyon telefondan, klonlanmış olanlara bir defaya mahsus af çıkarılıyor. 250 TL ödendikten sonra klonlanan numaralar eşleştirilecek ve sistemde aktif kullanıma açılacak. Son 7 yıldır tek bir kez dahi kullanılmayan 70 milyon cep telefonunun kayıtları ise silinecek. Silme işlemiyle, kaçak telefonların, yıllardır kullanılmayan kayıtlı telefonların IMEI numaları üzerinden adeta yeni telefonmuş gibi kopyalanıp kullanılması engellenmiş olacak.

Gündem

Adalet Bakanlığı personel alımı başvuru şartları neler? Adalet Bakanlığı başvuru tarihleri

Adalet Bakanlığı 6.743 personel alımı başvuruları devam ediyor. Adalet Bakanlığı bünyesinde çalıştırılmak üzere 6.126 infaz koruma memuru, 247 büro personeli, 91 hemşire, 84 teknisyen, 195 destek personeli istihdam edilecek. Bu kapsamda gerçekleştirilecek olan alımlar için başvuru işlemleri Temmuz ayının başında başladı. Peki Adalet Bakanlığı 6.743 personel alımı başvuru şartları neler?

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.