SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Hakim


Hakim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hakim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Hakim ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hakim haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 51.495 hakim haberi bulunmuştur.

Yeni Akit Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'in öldürülmesi davasında karar çıktı

Kayınpederi Yeni Akit Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Kadir Demirel'i bıçakla öldürdüğü ve eşi Esma Karanfil’i de yaraladığı iddia edilen tutuklu sanık Cemil Karanfil, Bölge Adliye Mahkemesi'nin bozma kararının ardından yeniden hakim karşısına çıktı.Mahkeme eski kararında direndi ve sanık Karanfil’i "Kasten adam öldürme" suçundan 25 yıl hapis cezasına,  "Eşi kasten öldürmeye teşebbüs" suçundan da 12 yıl 6 ay  hapis cezasına çarptırdı.

Gündem

Meteorolojiden kuvvetli sağanak uyarısı! İstanbul'da hava durumu bugün nasıl olacak?

Hava durumuna ilişkin Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nde yapılan açıklamada yağışların, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Ankara, Kırıkkale ve Çankırı çevrelerinde yerel olarak kuvvetli, Sinop, Kastamonu ve Bartın'ın kıyı kesiminde yer yer şiddetli olması öngörüldüğü duyuruldu. Yağışların etkisi ile birlikte kuzey ve iç kesimlerde 4 ila 6 derecelik bir sıcaklık azalışı yaşanacaktır denildi. İstanbul'da bugün parçalı bulutlu bir havanın hakim olması bekleniyor. İşte hava durumuna ilişkin son değerlendirmeler...

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.