SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Hasan Fehmi


Hasan Fehmi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hasan Fehmi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Hasan Fehmi ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Hasan Fehmi haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 965 hasan fehmi haberi bulunmuştur.

İstanbul'da sular ne zaman geliyor? İSKİ'den su kesintisi açıklaması!

İstanbul'daki su kesintisi ile ilgili İSKİ'den açıklama geldi. İstanbullular merakla sular ne zaman gelecek, sular geldi mi sorgualamaları yapıyor. Edinilen bilgiye göre İstanbul'da bakım/onarım çalışmalarından dolayı planlı su kesintisi yaşanıyor. Arnavutköy, Kağıthane, Beyoğlu, Eyüpsultan, Silivri ve Şişli gibi ilçelerin bulunduğu İstanbul su kesintisi ile ilgili tüm detayları sizler için derledik...

Gündem
00:00

Başbakan Yıldırım Çankırı'da konuştu

Başbakan Binali Yıldırım, ABD’nin Kudüs kararına tepki göstererek, “Bu bölgede Kudüs’te yanlış hesap yapanlar sonunda pişman olacaklar” dedi. Başbakan Binali Yıldırım, AK Parti Çankırı İl Başkanlığı 6. Olağan Kongresine katıldı.Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda gerçekleştirilen kongrede partililere hitap eden Başbakan Binali Yıldırım, gündeme ilişkin açıklamalarda bulundu. Başbakan Yıldırım’ın salona girişi sırasında vatandaşlar büyük sevgi gösterisinde bulundu.Müslümanların ilk kıblesi Kudüs hakkında geçtiğimiz günlerde ABD Başkanı Trump’ın bir karar aldığını hatırlatarak, “Keyfi bir karar. Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak ilan etti. Bizde bu haksız hukuksuz kararı baştan tanımayacağı ve bu kararın yok hükmünde olduğunu Cumhurbaşkanımız bütün dünyaya ilan etti. Tek taraflı keyfi kararlar hiç kimsenin hakkı değildir. Sayın cumhurbaşkanımızın başkanlığı İslam İşbirliği Teşkilatı’ı İstanbul’da toplandı. Ve tarihi kararlar aldı. Bu zirvede İslam dünyası Kudüs’e Filistin’e sahip çıktı. Filistin sahipsiz dediler. Bütün devletler başkenti Doğu Kudüs olan Filistin’i tanıdılar. Bu kararın sonuna kadar arkasında olacağız. Bu bölgede ve Kudüs’te yanlış hesap yapanlar sonunda pişman olacaklar.

Haberler

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.