SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Ibrahim Erkal


Ibrahim Erkal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ibrahim Erkal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Ibrahim Erkal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Ibrahim Erkal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 480 ibrahim erkal haberi bulunmuştur.

Başbakan  Yardımcısı Akdağ: 'FETÖ'cülerin hepsi Akşener'e oy veriyor'

Başbakan Yardımcısı Recep Akdağ, "Türk milleti Fetullahçı Terör Örgütü'nün (FETÖ) kime oy verdiklerine baksın, neredeyse istisnasız biçimde FETÖ'cüler bir şehirde farklı taktik gütmemişler ise HDP açısından oraya oy veriyorlar. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'e oy verenlerin hepsi FETÖ'cüdür demiyorum ama FETÖ'cülerin hepsinin Akşener'e oy verdiğini ifşa ediyorum." dedi.

Siyaset

Google'da 2017 yılı içinde en çok bu isimler arandı

Google, her yıl olduğu gibi bu yıl da Türkiye’de ve dünyada yükselen arama trendleri içeren listesini açıkladı. Türkiye’de 2017 yılının en trend aramaları sıralamasında Genel kategoride “Milli Piyango”, “Stres Çarkı” ve “YSK”, sorular kategorisindeyse dizide konu edilen “Pestisit nedir?” ilk sıralarda yer aldı. Küresel sonuçlarla ilgili Year in Search 2017 videosunda ise Nusret’in kendisine ve ünlü tuz atma hareketine de yer veriliyor.

Teknoloji

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.