SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Klima


Klima ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Klima haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Klima ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Klima haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.300 klima haberi bulunmuştur.

00:00

Açarsanız garantisi bozulur deyip... Büyük vurgun!

İstanbul'da klima ve kombi kutularının içine tahta koyarak "spot mal" diye müşterilerine toptan olarak sattığı iddiasıyla aranan Mutlu Yaşar S.(43) polis tarafından yakalandı. Şüphelinin toptan verdiği kutuları "Açarsanız Garantisi bozulur" diyerek kontrol edilmesini engellediği belirtildi. Şüphelinin 5 mağdura piyasa 1 milyon 400 bin lira değerinde 620 kutu kombi ve klima sattığı öğrenildi.

Haberler
00:00

Oyun bağımlısının öfke nöbeti kamerada

İspanya'da Marcos Barragan isminde bir e-spor oyuncusu sosyal medyada canlı yayın yaparken odasına girerek klima ayarını değiştiren annesine hakaretler savurdu. Olay, İspanya'da yaşayan ve e-spor oyuncusu olan Marcos Barragan'ın evinde meydana geldi. Odaya girerek yanlışlıkla klimanın ayarını 'sıcak hava' olarak değiştiren ve canlı yayını bölen annesine tepki gösteren Barragan, önce annesine bağırdı, daha sonra odasında bulunan şişme kum torbasına beyzbol sopasıyla vurdu. Görüntülerde, Barragan'ın çok sinirli olduğu görüldü. Barragan'ın takipçileri annesine karşı hareketlerinden dolayı sosyal medya üzerinden Barragan'ı eleştirdi. Eleştirilere sosyal medya üzerinden yanıt veren Barragan, dışarıdan farklı görünüyor gibi olsa da annesiyle ilişkisinin iyi olduğunu ifade etti.

İlginç Videolar

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.