SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Masal


Masal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Masal ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Masal haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 3.601 masal haberi bulunmuştur.

Metin Şentürk kimdir, kaç yaşında? Metin Şentürk biyografisi

Metin Şentürk, Kanal D ekranında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. 16 Mayıs 1996 yılında İstanbul'un Fatih ilçesinde dünyaya geldi. Üç yaşındayken geçirdiği trafik kazası sonucu gözlerini kaybeden Metin Şentürk bir çok albüm çıkardı. Öğrenim hayatına İstinye'de bulunan, görme engelliler için eğitim veren okulda başlayan usta sanatçı 1987-88 yıllarında İTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarını bitirmiştir. Peki Metin Şentürk kimdir?

Gündem

Burcu Biricik kimdir? Burcu Biricik kaç yaşında?

Burcu Biricik Yetkin 4 Mayıs 1989'da Antalya'da doğdu. . 2006 yılında Antalya ’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi. Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nda oyunculuk eğitimi aldı. Peki Burcu Biricik Yetkin hangi dizilerde oynadı?

Gündem

Hande Doğandemir kimdir? Hangi dizilerde oynadı?

22 Kasım 1985'de Ankara'da doğan Hande Doğandemir, oyuncu, sunucu ve sosyolog. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Sosyoloji bölümü mezunudur. İletişim sosyolojisi üzerinde çalışmıştır. Televizyon ve İletişim Sosyolojisi üzerinde çalışma yaparken kamera arkasında çalışmaya başladı ve kamera arkasında çalıştıktan sonra oyunculuğa başladı. Peki Hande Doğandemir hangi projelerde yer aldı?

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.