SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Milli Piyango


Milli Piyango ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Milli Piyango haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Milli Piyango ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Milli Piyango haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 4.389 milli piyango haberi bulunmuştur.

Süper Loto çekilişi saat kaçta? MPİ 19 Eylül Süper Loto çekilişi

Süper Loto çekilişi için geri sayım başladı. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Perşembe akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlilerin belirlendiği Süper Loto'da 622. hafta çekilişi bu akşam gerçekleştirilecek. Geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen Süper Loto çekilişinde 6 bilen 1 talihli büyük ikramiye tutarı olan 2.226.300,35 TL tutarındaki ikramiyenin sahibi oldu. Peki Süper Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Gündem

Sayısal Loto çekilişi saat kaçta? 14 Eylül Sayısal Loto çekilişi

Sayısal Loto çekilişi için heyecanlı bekleyiş devam ediyor. Milli Piyango İdaresi tarafından her hafta Çarşamba ve Cumartesi akşamları gerçekleştirilen çekilişler ile talihlierin belirlendiği Sayısal Loto'nun 1253. hafta çekilişi bu hafta gerçekleştirilecek. Çarşamba akşamı gerçekleştirilen 1252. hafta çekilişinde 6 bilen çıkmayınca büyük ikramiye tutarı olan 1.145.291,40 TL'de devretmişti. Peki Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat kaçta?

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.