SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Okullar Ne Zaman Kapanacak


Okullar Ne Zaman Kapanacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Okullar Ne Zaman Kapanacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Okullar Ne Zaman Kapanacak ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Okullar Ne Zaman Kapanacak haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 185 okullar ne zaman kapanacak haberi bulunmuştur.

Okullar ne zaman tatil olacak? Karneler ne zaman verilecek?

Okullar ne zaman tatil olacak sorusu öğrenciler ve ve veliler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 4 Şubat'da başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden 4 ay geçti. Öğrenciler bu süreçte yazılı sınavlarını oldu. E-okul üzerinden son olarak sözlü notlarının sisteme girilmesi ile öğrencilerin eğitim öğretim yılını nasıl tamamladığı belirlenecek. Peki Okullar ne zaman kapanacak? Karneler hangi gün verilecek?

Gündem

Okullar ne zaman kapanacak? Yaz tatili ne zaman başlayacak?

Okullar ne zaman kapanacak sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 4 Şubat'da başlayan 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden 3 aydan fazla bir süre geride kaldı. İkinci ve son sınavlarını bu ay içerisinde tamamlayacak olan öğrenciler yaz tatiline başlamadan önce ailelerine güzel bir karne hediye etmenin hesaplarını yapıyor. Peki Okullar ne zaman kapanacak?

Gündem

Okullar ne zaman kapanacak? Okullar 31 Mayıs’ta mı kapanacak?

Okulların kapanmasına artık çok az bir süre kaldı. Öğrenciler ve öğretmenler, yaz tatilini iple çekmeye başladı bile. Bu sene Ramazan Bayramı’nın okulların kapanacağı tarihi çok yakın olması ve tatilin 9 güne çıkarılması akıllara bazı soru işaretlerini getirdi. Okullar erken kapanacak mı sorusuna cevap arayanlar internette bu konuyu araştırıyor. Peki okullar ne zaman kapanacak?

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.