SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Otomotiv


Otomotiv ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Otomotiv haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Otomotiv ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Otomotiv haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 13.427 otomotiv haberi bulunmuştur.

On Birinci Kalkınma Planı, sanayiyi merkeze koyan bir vizyon belgesidir’

İstanbul Ticaret Odası Başkanı Şekib Avdagiç, TBMM'ye sunulan ve Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin ilk kalkınma planı olan On Birinci Kalkınma Planı için, “On Birinci Kalkınma Planı, katma değerli üretimi önceleyen ve sanayiyi merkeze koyan çok önemli bir vizyon belgesidir. Bu planla teknoloji odaklı yeni bir kalkınma modelini inşa edebileceğimize inanıyoruz” ifadesini kullandı.

Ekonomi

Son Dakika: Cumhurbaşkanı Erdoğan onayladı! İşte 2023 hedefi...

Son dakika gelen bilgilere göre; 2019-2023 dönemini kapsayan On Birinci Kalkınma Planı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın onayının ardından Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne sunuldu. 11. Kalkınma Planı'na göre, 2023 yılında GSYH'nin 1 trilyon 80 milyar dolara, kişi başına gelirin 12 bin 484 dolara yükseltilmesi hedefleniyor. 11. Kalkınma Planı'nda, ihracatın 226,6 milyar dolara çıkarılması, işsizliğin yüzde 9,9'a düşürülmesi, 4,3 milyon ek istihdam yaratılması hedefleniyor

Siyaset

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.