SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Para


Para ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Para haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Para ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Para haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 155.403 para haberi bulunmuştur.

WhatsApp yazışmalarında şok ifadeler: 14 yıldır nasıl hasta karısına para biriktiriyormuş!

İstanbul’da özel bir yazılımla, kargo firmalarının gönderilerinin içeriğini öğrenip “Dublör” kullanarak paketleri çaldığı belirlenen 15 kişilik bir şebeke polis tarafından çökertildi. 2 milyon liralık vurgun yaptığı belirlenen çetenin elebaşını bir “hacker” yaparken, şebeke üyelerinin çoğunluğunun 18 yaşından küçük çocuk olması dikkat çekti.

Gündem

Son dakika: Art arda operasyonlar! Yakalama kararı çıkarıldı...

İzmir merkezli 9 ilde Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) yapılanmasına yönelik "ankesör" soruşturması kapsamında, muvazzaf astsubay ve polisler ile meslekten ihraç edilen 2. sınıf emniyet müdürünün de aralarında bulunduğu 14 kişi hakkında gözaltı kararı verildi.<br><br> Konya merkezli 6 ilde ise FETÖ'ye yönelik operasyon kapsamında, örgütün şifreli haberleşme programı ByLock kullandıkları ve kapatılan Bank Asya'ya para yatırdıkları öne sürülen 29 kişi hakkında yakalama kararı çıkarıldı. Ankara'da da 35 şüpheliden 14'ü yakalandı.

Gündem
00:00

Aksaray bataklıklarına 'organize operasyon'

İstanbul Aksaray’da uyuşturucudan kumara, sahte içkiden kaçak konsomatris çalıştırmaya kadar değişik alanlarda faaliyet gösteren suç çetelerine erketelik yapan bir şebeke polis tarafından çökertildi. Polis baskınlarını önceden haber alıp belirledikten sonra, çete lideri ve üyelerine ilettiği tespit edilen şebekenin 8 üyesi yakalanıp gözaltına alınırken, emniyet içerisindeki uzantılarına yönelik olarak soruşturma başlatıldı.

Haberler

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.