SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Şimşek


Şimşek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şimşek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Şimşek ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Şimşek haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 15.610 simsek haberi bulunmuştur.

Ömer Çelik'ten önemli açıklamalar

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, CHP Gurup Başkan Vekili Engin Özkoç'un 15 Temmuz özel oturumunda yaptığı konuşmaya tepki göstererek “Maalesef dün yüce mecliste FETÖ'nün lanetlenmesi gerekirken CHP Sözcüsü çıkmış Cumhurbaşkanımızı hedef alan talihsiz ahlakla bağdaşmayan konuşma yaptı. FETÖ'ye karşı duruşun güncellenmesi gereken bir günde bu şekilde FETÖ’ye birkaç cümle ile değinip Cumhurbaşkanımızı hedef almak sabotajdır. 15 Temmuz’un yıl dönümünde hakimlere, savcılara çağrı yaparak Yassıada zihniyetini diriltmeye çalıştırıyorlar. Cumhurbaşkanımıza yapılmak istenen suikastı yargı vesayeti ile yapmaya çalışıyorlar" dedi.

Siyaset

Son dakika... Gerilim bir kez daha tırmandı! Sonuçları olacak...

İran'ı hedef alan yeni yaptırımların sinyalini veren ABD yönetimi, nükleer anlaşmanın yenilenmesi amacıyla Kongre'den onay çıkarmak için çaba harcayacağını açıkladı. ABD Genelkurmay Başkanı Dunford, İran açıklarında görev yapmak üzere uluslararası bir askeri koalisyon için hazırlık yapıldığını duyurdu. İran ise, İngiltere'nin el koyduğu tanker için misilleme tehdidinde bulundu.

Dünya

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.