SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Tesla


Tesla ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tesla haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Tesla ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Tesla haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 886 tesla haberi bulunmuştur.

00:00

Sürücü seyir halindeyken böyle uyudu

ABD'nin Kaliforniya eyaletinde yoğun trafikte kullandığı Tesla aracın direksiyonunda uyuyan sürücüyü, diğer sürücüler korna çalarak uyandırmaya çalıştı. Tesla araçlarda her ne kadar otomatik pilot olsa da olası bir acil durumda sürücünün müdahale etmesi gerekiyor. Kaliforniya eyaletinde, San Francisco Körfez Bölgesi'ndeki otoyolda, yoğun trafikte, bir sürücünün Tesla aracının içinde seyir halindeyken uyuduğu görüldü. Sosyal medyada paylaşılan görüntülerde, sürücünün istifini bozmadan uyuduğu görüldü. Yoldan geçen diğer sürücüler ise sürücüsüyü korna çalarak uyandırmaya çalıştı. Tesla araçlarda otomatik pilot olmasına rağmen, sürücünün uyanık olması ve olası acil durumlarda müdahale etmesi gerekiyor.

Haberler
00:00

Özelliklerine inanamayacaksınız! Tesla Model S ve Jaguar I-Pace...

Teknoloji ve Otomobil editörümüz Kağan Dursun, Elektrikli ve Hibrid Sürüş Haftası kapsamında elektrikli ve hibrid otomobiller hakkında merak edilenleri uzman kişilerle konuşurken, teknolojinin 4 tekerleğe dönüşmüş hali Tesla Model S, Dünyanın en iyi otomobili seçilen Jaguar I-Pace ve hibrid camiasının önde gelen araçlarından Lexus RX-450h'yi sizler için tanıttı ve deneyimlerini aktardı.

Teknoloji

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.