SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Yabancı


Yabancı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yabancı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Yabancı ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yabancı haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 109.470 yabanci haberi bulunmuştur.

KYK yurt başvuruları e-Devlet üzerinden alınıyor! KYK yurt başvurusu nasıl yapılır?

KYK yurt başvuruları alınmaya devam ediyor. 19 Ağustos tarihinde alınmaya başlanan KYK yurt başvuruları 26 Ağustos tarihine kadar alınmaya devam edecek. 2019-2020 eğitim öğretim yılı içerisinde bulundukları şehirlerden farklı şehirlere üniversite eğitimi için gidecek olan yüz binlerce KYK yurt başvurularını yapıyor. Konaklama denilince ilk akla gelen kurum olan Yurtkur'a yapılacak olan başvurular e-Devlet üzerinden alınıyor. Peki KYK yurt başvurusu nasıl yapılır?

Gündem

Balık Pulu hastalığı olarak da bilinen İktiyozis nedir? Bakan Koca'dan "balık pulu" hastalarına müjde

Balık Pulu hastalığı olarak da bilinen İktiyozis hastalığı insan ve evcil hayvanlarda görülen kalıtsal bir hastalık olarak bilinmektedir. Balık Pulu hastalığına yakalanan insan ve evcil hayvanlarda balığın pullarını andıran bir görüntü oluşur. Bu hastalık mikropların açtığı bir hastalık olmayıp tamamen doğuştan ve kalıtsaldır. Peki Balık Pulu (İktiyosiz) hastalığının tedavisi var mı? İşte merak edilenler...

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.