SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Yaz Tatili Ne Zaman


Yaz Tatili Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yaz Tatili Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz.!

Yaz Tatili Ne Zaman ile ilgili tüm haberleri ve son dakika Yaz Tatili Ne Zaman haber ve gelişmelerini bu sayfamızdan takip edebilirsiniz. Toplam 654 yaz tatili ne zaman haberi bulunmuştur.

Okulların açılacağı tarih belli oldu! Yaz tatili ne zaman sona erecek?

Okullar ne zaman açılacak sorusu öğrenci ve veliler tarafından araştırılmaya devam ediyor. 14 Haziran'da sona eren eğitim öğretim yılının ardından binlerce öğrenci şu sıralarda yaz tatilinin tadını çıkarıyor. Yaz tatilinin başlamasının üzerinden 34 gün geçti. Yaklaşık olarak üç ay süren yaz tatilinin tadını çıkaran öğrenciler bir taraftanda okullar ne zaman açılacak sorusuna yanıt arıyor. İşte o sorunun yanıtı...

Gündem

Yaz tatili ne zaman sona erecek? Okullar ne zaman açılacak?

14 Haziran'da sona eren 2018-2019 eğitim öğretim yılının ardından gözler yeni eğitim öğretim yılına çevrildi. Milyonlarca öğrenci şu sıralarda yaz tatilinin tadını çıkarıyor. Okulların kapanmasının üzerinden bir ay gibi bir sürenin geçmesinin ardından ortaöğretimden liseye geçen adaylar tercih işlemlerini tamamladı. Peki 2019-2020 eğitim öğretim yılında okullar ne zaman açılacak? Yaz tatili ne zaman sona erecek?

Gündem

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.