SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Yamaha MT Tour İstanbul'a geliyor

MT Tour organizasyonu Türkiye’ye geliyor. Yamaha Motor Avrupa’nın 4 yıl önce başlattığı, her yıl 15 Avrupa ülkesi gezen, her ülkenin merakla beklediği ve etkinlik takvimine bu sene Türkiye’nin de katıldığı bu organizasyon, Türkiye’deki MT meraklılarının kaçırmaması gereken özel bir deneyim yaşatacak.

Milliyet Haber

Bu turne için özel hazırlanan tır ile Avrupa’yı dolaşan 13 özel MT modeli, 2 gün boyunca kullanıcıların deneyimine sunulacak. Yamaha Motor yetkili bayileri üzerinden kayıt olacak kullanıcılar bu özel sürüş etkinliğine katılabilecek.

Dünyada fenomen olan ve tüm zamanların en iyi satan motosikletlerini barındıran MT serisine ait 13 motosikleti taşıyan MT tırı, 11-12 Ağustos tarihlerinde İstanbul Bilgi Üniversitesi Santral Kampüsü’nde, 16-17 Ağustos tarihleri arasında ise İzmir Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu’nda meraklılarıyla buluşacak. Turne kapsamında sürüş deneyimine açılacak modeller arasında MT-10 SP,MT-10, MT-09 SP, MT-09,MT-07,MT-25, MT-125 yer alıyor. Yamaha yetkili bayileri üzerinden kayıt olan her bir motosiklet kullanıcısı YamahaRiding Akademi eğitmenleri eşliğinde şehirde belirlenen rotaları gezecek ve MT serisi motosikletlerin verdiği doyumsuz hazzı yaşayacak.Efsanevi MT serisi ile sıcak temas halinde olacak katılımcılar gün içinde 10:00 -19:00 saatleri arasında devam edecek organizasyonda çeşitli yarışmalar ve müzikle birlikte farklı bir deneyim yaşayacak.

Yamaha Hyper Naked serisinde 125 cc'den 1.000 cc'ye uzanan MT modelleri bulunuyor. MT Tour sayesinde tüm bu özel MT modelleri, İstanbul ve İzmir sokaklarında onları deneyimleyerek yakından tanımak ve bilgi almak isteyenlerin yakınında olacak.

Diğer Haberler

  1. MINI Cooper SE modeli çıktı
  2. Toyota üretti: Kendi kendini şarj edebilecek
  3. Tesla araç bataryalarını üretmek için çalışmalara başladı
  4. Porsche araçlarda büyük tehlike! 100 bin aracı geri topluyor...
  5. Peugeot'dan yeni nesil elektrikli SUV: Peugeot 2008
  6. Harley Davidson küçük boy motosiklet üretecek!
  7. Yeni Ford Transit ve Custom modelleri Türkiye’de! İşte özellikleri ve fiyatı
  8. Yeni Ford Tourneo ve Transit Connect Türkiye'de! İşte fiyatları
  9. Rolls-Royce, Siemens’in elektrikli uçak bölümünü satın alıyor
  10. Elon Musk Twitter hesabını kapattı!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.