MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

2018 Bozcaada Caz Festivali'nde neler var?

Bozcaada Caz Festivali bu sene 27 - 28 - 29 Temmuz tarihlerinde Ayazma Manastır ikinci kez seyirciyle buluşmaya hazırlanırken, yan etkinlikler programını da tamamlandı.

Milliyet Haber

Korhan Futacı'nın Ediz Hafızoğlu, Çağrı Sertel, Volkan Hürsever gibi isimlerle gerçekleştireceği 'Pavli Experiment' ve yine sadece bu festival için bir araya gelecek olan; İmer Demirer, Mehmet İkiz, Engin Recepoğulları, Can Çankaya, Su İdil, Tolga Bilgin gibi isimleri buluşturan 'Bozcaada Ensemble', Ceyl'an Ertem, Nilipek gibi isimleri biraraya getirecek olan festival, konserlerin dışında yan etkinlikleriyle de katılımcılara dolu dolu bir deneyim sunuyor.

Bu sene Bozcaada Caz Festivali’nin müzik dışında farklı disiplinlerden oluşan yan etkinlikler programı oldukça geniş. Gastronomi, çocuk atölyeleri, beden odaklı atölyeler, tadım etkinlikleri ve daha fazlasından oluşan yan etkinlikler festival boyunca katılımcıları ağırlayacak. Festivalde gerçekleşecek konserler dışında yan etkinlikleri ve atölyeleri katılımcılarla buluşturacak olan Bozcaada Caz Festivali, Pavli Bozcaada başta olmak üzere adadaki farklı mekanlarda karşımıza çıkacak. Festivalin gündüz buluşma mekanı olan Pavli Bozcaada’da düzenlenecek atölyelerde kendinizi keşfedebilir, adada dolaşırken gün içinde sürpriz konserlerle de karşılaşabilirsiniz.

Pavli Bozcaada’da Yoga, Hareket ve Doğaçlama, Vücut Farkındalığı, Soundpainting, Çocuklar ve Ebeveynler için Doğaçlama Hareket gibi atölyelerin yanında, Oğul Türkan ile Kendine Has Lezzetler ve Levon Bağış’ın Ada Tadımları yan etkinliklerin gastronomi bölümünü oluşturuyor. Pavli Bozcaada’da kurulacak uzun masalarda gerçekleşecek bu tadım etkinlikleri uzun süre damakta kalacak cinsten. Değişen eğlence endüstrisi ile ilgili 140journos moderatörlüğünde gerçekleşecek oturum ise yine dikkat çekici etkinliklerinden biri. Festival günlerinde ise Bozcaada’nın farklı yerlerinde karşınıza çıkacak sürpriz konserlere de hazırlıklı olun.

İçeriğinde hem biletli hem de biletsiz programlar bulunan Bozcaada Caz Festivali yan etkinlik takviminde, biletli programlar için www.biletix.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

BOZCAADA CAZ FESTİVALİ 2018 YAN ETKİNLİKLER PROGRAMI:

28 Temmuz Cumartesi
08:30 – Ayça Oğuş ile Yoga
11:00 - Soundpainting Atölyesi: Bu An'ın Sesi
13:30 - Oğul Türkkan ile Kendine Has Lezzetler
14:00 - Çocuklar ve Ebeveynler için Doğaçlama Hareket Atölyesi
16:30 - Oğul Türkkan ile Kendine Has Lezzetler

29 Temmuz Pazar
08:00 - Erçin Çaçan ile Sabah Yürüyüşü
09:30 - Erçin Çaçan ile Vücut Farkındalığı
11:00 – 140journos - Değişen Eğlence Endüstrisi Oturumu
Moderatör: Engin Önder (140journos)
Konuşmacılar: Alp Ersönmez (müzisyen), Harun İzer (İstanbul Caz Festivali), Levon Bağış (Yemek Kültürü Uzmanı ve Degüstatör),
Cem Aldemir (İzmir Arena), Murat Sezgi (Bozcaada Caz Festivali ve Kabak & Lin)
14:00 - Canlı Müzikle Doğaçlama Hareket Atölyesi
16:00 - Levon Bağış ile Ada Tadımları

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.