MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

24 Kasım'da iki farklı etkinlik

Düzenlediği etkinliklerle ziyaretçilerini sevdiği sanatçılarla bir araya getiren Marmara Park AVM, 24 Kasım’da iki farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor.

Milliyet Haber

Hayatı Tiyatro Olan Anne Babaların Hikayesi; “Baba Naber”

Oyuncu Kalust Şalcıoğlu ve yazar Şebnem Seçkiner’in yazıp oynadığı anne baba komedisini konu olan “Baba Naber” isimli oyun, Marmara Park AVM’de sanatseverleri bekliyor. Bir karı kocanın çocuk sahibi olmadan önce yaşadıklarını, hamilelik sürecini ve sonrasını anlatan ‘Baba Naber’ oyunu, 24 Kasım saat 14:00’de Marmara Park AVM’nin zemin katında sahnelenecek.

Kadının hamilelik sürecinde yaşadığı değişimleri, erkeğin bunu önce anlamaması, ardından gelen lohusalık, erkeğin “baba olma” çalışmaları, ailelerin baskıları, yaşadıkları psikolojik süreçlerin ironik dille anlatıldığı oyun 30 dakika boyunca izleyicilere keyifli anlar yaşatacak. Marmara Park AVM ziyaretçilerine ücretsiz olarak sahnelenecek komediden sonra, Kalust Şalcıoğlu ve Şebnem Seçkiner avm ziyaretçileri ve takipçileriyle bir araya gelecek.

Marmara Park kadınların mücadelesini kutluyor

Marmara Park AVM 25 Kasım’da kadınların haklarını kutladıkları ‘Uluslararası Mücadele Günü’nü renkli bir etkinlikle kutluyor. “Mücadelemizi Güzellikle Sürdürüyoruz” etkinliği ile tüm ziyaretçilerine çiçek uzatıyor. Çiçeklerle kaplı canlı heykellerin ve mim performansının yer aldığı etkinlik ziyaretçileri bekliyor. Dünya kadınlarının kendi haklarını elde etmelerinin temsili günü olarak kutlanan Uluslararası Mücadele Günü, tüm dünyada farklı etkinliklerle gündeme getiriliyor.

Ece Türkiye tarafından yönetilen Türkiye’nin ilk ‘uzay’ temalı alışveriş merkezi Marmara Park, 24 Kasım’da kadınların yanında olduklarını göstermek için mim performans sanatçıları ve canlı heykeller ile Uluslararası Mücadele Günü’nde ziyaretçilerine çiçek hediye edecek. Çiçeklerle kaplı canlı heykel ve mim performans sanatçılarının gösterimi saat 13:00 - 14:00 ve 15:00 saatlerinde Marmara Park AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.