MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Çalışma masanızı daha düzenli tutmanın yolları

Çalışma masanızı düzenlemek, iş hayatındaki başarıyı artırmak ve sürdürülebilir bir iş performansı yakalamak için ilk adım olacaktır. Peki, çalışma masanızı daha düzenli nasıl tutabilirsiniz? İşte cevabı...

Milliyet Haber

Çalışma masanızı daha düzenli tutmaya ne dersiniz? Paylaştığımız öneriler ile iş hayatınızda daha başarılı olabilir ve motivasyonunuzu yüksek tutabilirsiniz. Peki, çalışma masanızı daha düzenli nasıl tutabilirsiniz? İşte püf noktalar...

Kablo düzenleme aparatı

Çalışma masanızı bir kablo yumağı gibi mi? Kablo düzenleme aparatı ile tüm kablolarınızı bir düzene sokabilirsiniz. Telefonunuzun şarj kablosu, bilgisayarınızın güç kablosu ve çeşitli USB bağlantı kablolarını tasnif ederek masanızda rahat bir çalışma ortamı oluşturabilirsiniz.

İşlevsel masa tasarımı

Çalışma masanıza küçük dokunuşlar yaparak daha işlevsel hale getirebilirsiniz. Masanıza bölüm ekleyerek raf ve bölme monte edebilirsiniz. Böylece bilgisayarınız için özel bir alana sahip olacaksınız. Ayrıca yeni bir bölmeye kavuşacağınız masanızı daha işlevsel şekilde kullanabileceksiniz.

Çekmecelerden yararlanın

Çalışma masanız çok dolu ve dağınıksa, bu durumu çözmek için çekmecelerden yararlanabilirsiniz. Masa üstü aparatlar yerine masa yanına ya da altına koyacağınız çekmeceler doğru seçim olacaktır. Böylece çalışma masanız düzenli ve işlevsel kullanabileceksiniz.

Hatırlatma panosu

Çalışma masanızı verimli şekilde kullanabilmek için yapacağınız işleri hatırlatma panosundan takip edebilirsiniz. Bunu yaparken ev dekorasyonunuzu göz önünde bulundurarak özel tasarımlı hatırlatma panolarından alabilirsiniz. Bu sayede ev dekorasyonunuza da yenilik getirmiş olacaksınız.

Kalemlik seti

İşlevsel tasarıma sahip birer kalemlik seti çalışma masanızda harikalar yaratacaktır. Çalışma masanızda kullandığınız tüm aparatları istifleyecek tasarıma sahip bir kalemlik seçerek çalışma masanızda geniş bir alan açabilirsiniz.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.