MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Cildiniz sağlıklı yaş alsın

Gün boyu hava değişimi, güneşin zararlı etkileri, rüzgar, nem gibi dış etkenlere maruz kalan cildimiz, çok daha çabuk yıpranarak kuruyor. INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi, cildinizi günlük hayatta maruz kaldığınız zararlı etkilerden arındırıyor.

Milliyet Haber

Gün boyu hava değişimi, güneşin zararlı etkileri, rüzgar, nem gibi dış etkenlere maruz kalan cildimiz, çok daha çabuk yıpranarak kuruyor. INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi, Bio Arge laboratuvarlarında geliştirilen özel antioksidan formülü sayesinde, cildinizi günlük hayatta maruz kaldığınız zararlı etkilerden arındırarak yüksek nem kapasitesiyle cildinizin daha sağlıklı yaş almasına destek oluyor.

Çevreyi ve doğayı koruyan, yüzde 100 doğal cilt bakım, kişisel bakım ve ev bakım ürünleri üreten INCIA’nın yaşlanma etkilerini geciktirmeye yardımcı olan Well Aging ürünleri, doğanın mucizevi etkisiyle cildin yeniden canlanmasını ve ışıldamasını sağlıyor. İçerisinde doğanın sunduğu en güçlü antiaging formülü olan üzüm çekirdeği yağını bulunduran ‘INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi’ E vitamini yağı ve Omega-6 yönünden zengin üzüm çekirdeği yağının etkileriyle cildi doğal yollarla koruma altına alıyor. Göz çevresinde oluşan koyu halkaları, şişlikleri önlemeye yardımcı olurken yaşlanma etkinlerini geciktiren INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi, yüksek antioksidan kapasitesi sayesinde cildin serbest radikallerle savaşabilmesini sağlıyor.
Cildinizin florası ile uyumlu

Ciltte yüksek oranda nem dengesini sağlayan hyaluronik asit uyarımını teşvik eden INCIA Well Aging Doğal Göz Çevresi Bakım Kremi yorgunluk belirtilerinin ortadan kalkmasına ve göz çevresindeki şişliğin görünümünün azalmasına yardımcı oluyor. At kestanesi ve ekinezya ekstresi, kafein ve hyaluronik asit içeren krem, özel formülü ile göz çevresine ihtiyacı olan bakımı sağlıyor.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.