MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Diyet Fest'e sayılı günler kaldı

İçim Kefir ana sponsorluğunda gerçekleşecek Sağlıklı Yaşam Festivali Diyet Fest, 2. yılında da yine dopdolu programıyla karşımıza çıkıyor.

Milliyet Haber

Geçtiğimiz yıl büyük ilgi gören ve binlerce sağlıklı yaşam ilgilisini bir araya getiren Diyet Fest’in ikincisi, İçim Kefir ana sponsorluğunda 13-14 Nisanda KüçükÇiftlik Park’ta düzenleniyor.

İki gün boyunca müzik, eğlence, güncel bilgiler ve spor bir arada

Festivali düzenleyen Nutrition İstanbul, onlarca başarılı diyetisyeni bir araya getirerek sağlıklı beslenme adına cevaplanamamış tüm soruları yanıtlayacak. Gün boyu sürecek diyetisyen söyleşileriyle birlikte, alanında uzman isimlerin yer alacağı sağlıklı beslenme workshopları, festival ziyaretçilerine ücretsiz olacak.

Ücretsiz vücut analizleri

Diyet Fest’te yer alacak vücut analiz cihazları ile ziyaretçilerin yağ, kas, su ve metabolizma hızları ücretsiz olarak ölçülebilecek. Ölçüm sonuçları, festivalde yer alan uzman kişiler tarafından yorumlanacak.

Lezzet ve sağlık bir arada

Sağlıklı beslenme denildiğinde ilk akla gelen tatsız tuzsuz yiyecek algısı, bu festivalde tüm dengeleri değiştirecek. Hem sağlıklı hem lezzetli gıdalar, festival ziyaretçilerini bekliyor olacak. Sağlıklı yaşamın önde gelen markalarının yer alacağı festivalde, birbirinden lezzetli tadım aktiviteleri gerçekleşecek.

Açık havada spor

Ziyaretçiler, spor eğitmenleri eşliğinde bahar havasını içine çekerek egzersizler yapacak. Yüzlerce kişiyle birlikte açık havada yapılacak egzersizler, Diyet Fest ziyaretçilerine bambaşka bir deneyim yaşatacak.

Müzik ruhun gıdasıdır

Diyet Fest ziyaretçileri müziğe de doyacak. 13 Nisan cumartesi akşamı, şarkıları milyonlar tarafından dinlenilen başarılı popçu Ece Seçkin sahne alacak. 14 Nisan pazar ise muhteşem sahne performansı ile Berkay, Diyet Fest ziyaretçilerine müzik dolu bir festival yaşatacak.

Gün boyu kaliteli vakit geçireceğiniz, eğleneceğiniz ve öğreneceğiniz bir hafta sonu için 13-14 nisanda KüçükÇiftlik Park’ta gerçekleşecek Diyet Fest’i kaçırmayın! 0-12 yaşın ücretsiz girebileceği Diyet Fest’in detaylı festival programı için Diyet Fest web sayfasına
bakabilirsiniz.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.