MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Etki altında kalabiliriz

Bugün karşı karşıya gelen Güneş ve Neptün hizmet ve fedakarlık temalarına vurgu yapıyor.

Milliyet Haber

Bugün ne yapılabilir? Bugün karşı karşıya gelen Güneş ve Neptün hizmet ve fedakarlık temalarına vurgu yapıyor. Özellikle ilişkilerimizde başkalarının etkisinde kalabilir ve gereksiz yere kendi kendimizi kandırabiliriz. Bugün sosyal bir konuda ya da arkadaşlıklarda verici ve yaratıcı olabileceğimiz bir gündeyiz. Ancak önyargılı olmamaya bakalım. Duygusal alanda yanlış anlamaya açığız.

Nelerden kaçınmalı? Bugün belirli fikirlere, önyargılara kapılmak yüzünden hata yapabiliriz. Sağlık ve iş ortamındaki konularda daha gerçekçi olmamız gerekebilir. Kendimizi kurban edebileceğimiz durumlar ortaya çıkabilir. Aynı zamanda öğle saatlerinde ani değişiklikler yüzünden planlarımızı değiştirmek durumunda kalabiliriz. Gün boyunca daha önlemci olmakta fayda var.

Maya takviminde bugün

Galaktik ton 3 / Baykuş     Bugün hareket ve eylem vurgulanmakta. Mayalara göre ise bugün Baykuş günündeyiz. Baykuş bilgelik, ciddiyet, kendi çevremizi etkin bir şekilde kontrol etme arzusu ile ilgilidir. Sezgilerimizden yararlanabileceğimiz koşullar var. Ancak otorite ile ilgili konularda daha rahat olmanın yollarını aramalıyız.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.