MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Hamurdan Hayaller Yarışması başladı

Play-Doh’nun çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla her sene düzenlediği Hamurdan Hayaller Yarışması’nın bu yıl 14’üncüsü gerçekleştiriliyor.

Milliyet Haber

Play-Doh’nun çocukların hayal güçlerini ve yaratıcılıklarını geliştirmek amacıyla her sene düzenlediği Hamurdan Hayaller Yarışması’nın bu yıl 14’üncüsü gerçekleştiriliyor. 4-7 yaş arasındaki tüm çocukların katılabildiği yarışmaya başvurular 31 Temmuz’a kadar devam ediyor.

Tüm dünyada 80’den fazla ülkede çocuklara rengarenk ve eğlenceli bir dünyanın kapılarını aralayan Play-Doh’nun geleneksel Hamurdan Hayaller Yarışması, bu yıl 14. kez düzenleniyor. Çocukların zihinsel ve bedensel gelişiminde önemli bir rol oynayan oyun hamuruyla hayal gücünü birleştiren Hamurdan Hayaller Yarışması, tüm miniklere yaratıcılıklarını gösterme fırsatı veriyor. Yarışmaya katılmak için miniklerin Play-Doh oyun hamurlarıyla yaptıkları “sanat eserleri”nin fotoğraflarının çekilerek www.hamurdanhayaller.com websitesine ebeveynleri tarafından yüklenmesi yeterli. Yarışmaya istenildiği kadar “sanat eseri” ile katılım sağlanabiliyor.

4-5 ve 6-7 yaş olmak üzere iki ayrı kategoride gerçekleştirilen yarışmaya başvurular 31 Temmuz’a kadar kabul ediliyor. Her yaş grubunda birincileri iPad Wi-Fi 32 GB, ilk üçe girenleri ise boylarınca oyuncak ve KidZania’da eğlence dolu bir gün bekliyor.

Jüride ünlü bloggerlar Özge Selçuk Bozkurt, Merve Öztürk (Melinas Mom), İnci Akbay (Mavi Bebeğim) ve İmren Gürsoy’un (Mete ve Annesi) yer aldığı yarışmanın kazananları 31 Ağustos’tan itibaren www.hamurdanhayaller.com adresinden duyurulacak.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.