MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Hem rahat hem de sıcak tutan ayakkabı nasıl seçilir?

Kış gelince ayak sağlığınız ve hava şartlarına uyum için şık tercihlerden vazgeçmek zorunda kalan ayakkabı tutkunlarına iyi haber.

Milliyet Haber

Kış gelince ayak sağlığınız ve hava şartlarına uyum için şık tercihlerden vazgeçmek zorunda kalan ayakkabı tutkunlarına iyi haber! Soğuk kış günlerinde tarzıyla, görenlerin içini ısıtmak isteyenleri bekleyen cesur ayakkabı tasarımları Ayakkabı Dünyası’nda…

Hava şartlarına aldırış etmeden şıklık ve estetik beklentisine uygun olarak ayakkabı tercihi yapmak isteyenler bu sezonda da aradığını Ayakkabı Dünyası’nda bulacak. Birbirinden şık çizme ve bot modelleri ile kışın zor şartlarında da görünümünüzden ödün vermeden ayakkabı tercihlerinizi yapabilirsiniz.

Topuklu modeller, kadife kısa botlar, püsküllü çizmeler, tokalı, püsküllü bilekte biten ve hareket esnekliği sağlayan bootiler kışın en çok tercih edilen, şık görünürken ayağınızı da soğuk havadan koruyan modeller arasında yer alıyor.

Her tarzı tamamlayabilen kısa bot modelleri, hem iş hayatında hem de gündelik yaşamda şık bir alternatif olarak ayakkabı tutkunlarına göz kırpıyor.

En beğenilen markaları ayakkabı tutkunlarıyla buluşturan Ayakkabı Dünyası, hem kadınların hem erkeklerin günlük yaşamda vazgeçemedikleri, çanta, cüzdan ve aksesuarlar çeşitleriyle de her zevke hitap ediyor.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.