SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Yeni Bir Sen İçin Şimdi Başla

.

Milliyet Haber

Değişmek istiyorum ama nereden başlamalıyım bilmiyorum. En iyisi kuaföre gideyim, saçlarımı değiştireyim dediniz. Saçınızın rengini, kesimini değiştirdiniz. Bir zaman sonra değişen bir şey olmadığını fark ettiniz ve yine “istiyorum” hali ile baş başa kaldınız.

İçinizde yapamadığınız değişikliği dışınızda yapmanız değişiklik değil sadece göstermelik bir harekettir. Önce cesaretinizi toplayın, değişim uzun bir süreçtir, vazgeçmemeniz gereken bir yoldur. Kararınızı verip cesaretimizi topladıktan sonra içinizi değiştirerek başlayın. İçinizdeki değişikliği tamamladığınızda zaten o size diyecektir için ve dışın uyumlu değil diye. Hadi dışı da içimize uyarlayalım.

Renk analizinizi yaptırın…

Dıştan değişime karar verdiğinizde ilk olarak renk analizi yaptırmanızı öneririm. Çünkü enerjinizi yansıtan renklerdir. Ana renkler herkes için uygundur ancak renk tonları gözle görülür şekilde kişilerde farklılık gösterir.Renk danışmanına başvurarak size uygun renk tonlarını öğrenebilirsiniz.

Stilinizi keşfedin…

Ya stiliniz? Size uygun renk tonları ile tamamlayacağınız stille değişim yolunda önemli bir adım atmış olacaksınız. Örneğin tercihiniz günümüzün trendi minimalistse bu tercihe paralel seçimler yaparak kombininiz tamamlanabilir. Size en uygun stile göre kombinler yaparak hem kendinizi daha iyi hissedeceksiniz hem de değişim yolunda önemli adımlar atmış olacaksınız.

Sözcüklerin gücünü kullanın…

Sözcüklerin gücünü keşfettikten sonra hayatınızda gerçekleşecek mucizelere inanamayacaksınız. Sözcüklerin gücünü hayatınızda uygulayın. Sözcükler bize neler anlatıyor farkına varın. Böylece değişimde çok önemli bir adım atmış olacaksınız.

İçinizdeki mucizeyi keşfettikten sonra sözcüklerin gücünü, kişinin rengini keşfetmenin nasıl mucizeler yarattığını, doğru stilin hayatınızı ne kadar etkilediğini göreceksiniz. Değişmek için bekleme. Hemen başla.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. İlişkilerde Zarafetin Önemi
  2. Haydi Fotoğrafımızı Çekelim
  3. Değişimle Gelen Mutluluk
  4. Hiçbir Şey İmkansız Değildir
  5. Hayır Diyebilmek
  6. İlişkiler ve Bağımlılıklarımız
  7. İlişkilerde Düşünce Orucu
  8. Kendini Fark Et
  9. İlişkilerde Kıskançlık
  10. İlişkilerde Kendin Olmak

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.