MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

İş arkadaşına nasıl hediye seçilir?

2012 yılına girerken iş arkadaşlarından birine veya bir kaçına hediye almayı düşünüyorsanız bazı konularda hassas davranmanız gerekir.

Milliyet Haber

Hediye seçmek vakit harcayacağınız karmaşık bir durumdur. Çok iyi tanıdığınız birine bile hediye almak o kadar kolay değildir. Ancak aklınıza belirli sınırlar çizer ve ona göre araştırma yaparsanız çok tanımadığınız iş arkadaşınıza kolayca bir hediye bulabilirsiniz.

İş arkadaşına hediye alırken öncelikle fazla pahalıya kaçmayan, kimsenin yadırgamayacağı ve işle ilgiliolması önemlidir. İş arkadaşınız bir erkek ise kalem seti, dekorasyon malzemesi, güzel bir ajanda, DVD/CD gibi şeyler önerilmektedir. Kadın iş arkadaşlarına da takılar, parfümler, dekorasyon ürünleri gibi hemen herkesin zevkine uygun olarak hediyeler seçilmelidir.

Eğer ofis arkadaşlarınızın hepsine hoş bir sürpriz yapmak istiyorsanız, yiyecek türü hediyeler seçebilirsiniz. Meyve sepetleri hazırlayabilir ya da kendi tarifinizle hoş kurabiyeler getirerek herkese bir çay saati düzenleyebilirsiniz.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.