MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

İskandinav kadınların doğal güzellik kaynakları artık Türkiye’de

İsveç’in insan sağlığına ve doğaya saygılı yaklaşımıyla üretilen en saf termal ve bitkisel kaynakları özünde birleştiren doğal kozmetik markası Celenes by Sweden artık Türkiye’de!

Milliyet Haber

Doğanın güçlü kaynaklarını sağlıklı içeriklerle birleştirerek en üst düzeyde etkili ve güvenli bakımı sunmayı hedefleyen Celenes by Sweden, şifa ve bakım için İsveç’ten geldi. Ürünleri katkı ve kimyasal madde kullanmadan üreten Celenes, Türkiye Pazarı’nda yerini aldı.

“Yenilikçi Doğal Kozmetik” mottosu ile yola çıkan Celenes by Sweden; hayvanlar üzerinde test edilmeyen, paraben, silikon, alkol, parfüm, renklendirici ve kimyasal içermeyen doğal ürünlerden oluşuyor. İsveç’in ve dünyanın önde gelen 100’e yakın endemik bitkisini, doğal termal suları ve kozmetik bilimi ile buluşturan Celenes by Sweden; tamamı mevsiminde, doğal yetişme koşullarında, usulüne uygun olarak toplanan ve sorumlu kaynaklardan seçilen bitkileri, özel reçeteleriyle harmanlıyor.

İsveç’in doğal termal kaynaklarını, zengin endemik bitkilerinin verdiği güvenle birleştirerek üretim yapan Celenes, doğal güzellikleriyle dünyaca üne kavuşmuş İskandinav Kadınlarının güzellik sırlarının kaynağını açıklıyor.

Celenes by Sweden; Nemlendirici & Ferahlatıcı Thermal, Onarıcı & Koruyucu Sea Buckhtorn (Yabani İğde), Yatıştırıcı & Besleyici Cloudberry (Norveç Böğürtleni) ve Tam Koruma sunan Herbal ile Yeşil İskandinav Doğasını saflık ve sadelikle birleştirerek farklı cilt tipleri ve ihtiyaçlar için 4 farklı seriden oluşuyor.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.