MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Mutluluk konulu ödüllü öykü yarışması

31 Aralık 2018’e kadar devam edecek olan yarışma için çocuklar BKE şubelerinde özel olarak hazırlanan Amerikan servislerine mutluluk konulu hikayeler yazıyor; dereceye girecek çocukları sürpriz hediyeler bekliyor.

Milliyet Haber

Mutluluk Çocukların Kaleminde

Ebeveynler toplumun geleceği, insanlığın umudu olan çocukları mutlu yetiştirmek istiyor peki ya gerçek mutluluk nedir? Yetişkinlerin ve çocukların mutluluk tanımları ne kadar aynı, mutluluk her yaş tarafından aynı mı algılanıyor? Yemek yemenin verdiği mutluluğu bilen, mutlu etmeyi önemseyen ve yöresel lezzetleri geleceğe mutlu bir şekilde aktarmak isteyen restoran zinciri; çocukların mutluluğu farklı algıladığını düşünüyor ve onların dünyasındaki mutluluk kavramını merak ediyor. Yarının büyüklerinden mutluluk kavramını öğrenmek ve onların tasvirinden bir yol haritası çıkartmak isteyen marka; sanatsal bir yola başvuruyor ve onları “mutluluk” konulu ödüllü hikaye yarışmasına davet ediyor. Çocukların mutluluk beklentilerini, hayal dünyaları ile harmanlayarak en net dile getirdikleri bir platform olarak öne çıkan yarışma, 31 Aralık’a kadar devam ediyor. Jüri tarafından değerlendirilecek yarışmanın sonunda dereceye girenleri sürpriz hediyeler bekliyor.

Yarışmaya Katılım Koşulları

Hikaye yarışmasına 7-14 yaş arasındaki çocuklar katılabiliyor. Amerikan servislerinde bulunan tırtıklı hikaye bölmesi kesilerek alınabiliyor. Hikayelerin bu bölmeye yazılması ve altına iletişim bilgilerinin eksiksiz doldurulması gerekiyor. Yazılan hikayeler info@bursakebapevi.com adresine mail olarak atılabiliyor veya Namık Kemal Mah. Doğan Araslı cad. 17. sok Helvacı Plaza No:1 Esenyurt-İstanbul / Türkiye adresine posta yoluyla gönderilebiliyor.

Sürpriz Hediyeler Çocukları Bekliyor

Birinciye 1.000 TL değerinde teknolojik market çeki, ikinciye 500 TL değerinde giyim çeki, üçüncüye 250 TL değerinde oyuncak mağazısından hediye çeki verilecek. Kazanan genç yazarlar BKE şubelerinde 1 yıl boyunca 24 adet ile sınırlı çocuk menüsü yeme hakkına sahip oluyor. Yarışmanın kazanan isimleri 10 Ocak 2019 tarihinde Bursa Kebap Evi’nin resmi web sitesinden ve sosyal medya hesabından açıklanacaktır.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.