SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Rezonans Yöntemiyle Kilo Nasıl Verilir?

.

Milliyet Haber

Sevgili okuyucularım merhaba,

Hamilelik ve sonrası derken oğlum 6 aylık oldu ve artık sizlere daha sık deneyimlerimi paylaşıyor olacağım. Her kadın gibi bende doğum sonrası kilomu kontrol altına alamadım. Oğlum Uzay'a karnımdayken başlayan kilo serüveni aslında benım için oldukça sağlıklı gidiyordu. Hamilelik süre boyunca 9 kilo aldım. Oğlum 3,5 kilo doğdu. Hastaneden çıktığımda ve 40 gün lohusa döneminde, aldığım 9 kiloyu vermiştim. 53 kilolarda emzirmeye devam ediyordum. Ta ki oğluşum Uzay emmeyi bırakana kadar. .

Biliyorsunuz ki emzirmek anneler içinde kilo alımını yavaşlatır hatta kilo bile verdirebilir.

Sonrasında elektrikli süt pompasıyla sütümü çekip biberon ile vermeye devam ettim. O esnada bu arada tekrar memeye dönmesi için çok uğraştım. Hala emme sorunlarımız var ama uyuyorken bazı zamanlar emziriyorum. Onun dısında biberon ile anne sütü vermeye devam ediyorum. Bu sorunla mücadele ederken sütüm kesilmemesi için inanılmaz yiyordum. Ve 65 kilo olmuştum. Tutamıyordum. Şeker ve karbonhidrat canavarı olmuştum.

Gel gelelim asıl konumuza:) Doğum sonrası Rezonans yöntemiyle nasıl kilomu kontrol altına aldım ? Nasıl canım şeker ve hamburger istemiyor?

:) İnanmadığım ama ablam Melek üzerinde test ettiğim, başarıyla sonuçlanan Rezonans Terapi yöntemiyle şeker ve karbonhidrat yiyecekleri canınız hiç istemiyor. Ablam şuanda seanslara giderek sağlıklı kilo vermeye devam ediyor. Bunun için anadolu yakası maltepe civarında Sihirli Zeka Dikkat geliştirme ve Danışmanlık Merkezi ile tanıştım.

Rezonans Yönteminin içeriği nedir ondan bahsedeyim size biraz..

Çok daha az yiyerek doyabilecek ve kilo sorununa kesin çözüm bulacaksınız.

Sihirli zeka merkezinin güler yüzlü, eğitmenleriyle tanışmak ve çalışmak oldukça keyif vericiydi. Fotoğraflarıma bakarsanız mutlu olduğumu anlarsınız. )

Sağlıklı yaşamak= mutlu olmak

Siz de şeker ve karbonhidrat yiyeceklerden kurtulmak, sağlıklı beslenerek kilo vermek isterseniz sizlere seve seve yardımcı olabilirim.

Sevgiyle kalın

Nevaeva's

healthy

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Rezonans Yöntemiyle Kilo Nasıl Verilir?
  2. AQUASHINE YÖNTEMİ İLE FONDÖTEN KULLANMAYA ARA VERİYORUZ!
  3. Yeni yılda her gün güzel ve bakımlı olmaya hazır mısınız?
  4. Doğum sonrası: Labiaplasti
  5. Kaş Göz Gerisi Söz

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.