MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Nivea’nın yeni Nivea Soft Mix Me kremleriyle tanışın

Kendi kokusunu kendisi yaratmak isteyenler için sınırlı sayıda üretilen ve belirli kozmetik mağazalarında yer alan Yeni Nivea Soft Mix Me serisi cilde yumuşaklık kazandırırken, karıştırılabilen kremleri ile kişiye özel koku çeşitleri sunuyor.

Milliyet Haber

Nivea’nın cildi nemlendirip gün boyu koruyan, el, yüz ve vücut için çok amaçlı şekilde kullanılabilen Nivea Soft, şimdi birbirinden farklı koku seçeneklerine sahip Yeni Nivea Soft Mix Me serisindeki kremleriyle kişiselleştirme seçeneği sunuyor. Yeni Nivea Soft Mix Me serisinde 3 farklı ana koku yer alıyor. Kendi başlarına harika kokan bu 3 farklı ürünü ve Nivea Soft’u direkt cilt üzerinde değişik oranlarda karıştırıp birbirinden farklı 25’ten fazla koku elde edilebiliyor.

Nivea Soft I am The Berry Charming One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi I am The Berry Charming One Nemlendirici Bakım Kremi, romantizmin parlak ve canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; Nivea Soft, Oasis ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

Nivea Soft I am The Chilled Oasis One Nemlendirici Bakım Kremi
Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi I am The Chilled Oasis One Nemlendirici Bakım Kremi, yemyeşil yaprakların ferah ve nanenin canlı kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; Nivea Soft, Berry ve Exotic ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

Nivea Soft I am The Exotic Happy One Nemlendirici Bakım Kremi

Günlük kullanıma uygun el, yüz ve vücut bakım kremi olan Mix Me I am The Exotic Happy One Nemlendirici Bakım Kremi, tropik meyvelerin keyifli ve nefis kokusunu yansıtıyor. Parfümörlerle birlikte özenle geliştirilen ve kendi başına harika kokan ürün; Nivea Soft, Berry ve Oasis ile direkt cilt üzerinde karıştırılarak bambaşka kokular elde edilebiliyor.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.