SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

2017 İlkbahar ve yaz sezonunda takip edebileceğiniz trendler

.

Milliyet Haber

İlkbahara resmi olarak girdiğimize göre, artık yeni sezon trendlerinden söz edebilirim. Trend listeleri her zamanki gibi oldukça uzun. Ancak ben size 2017 ilkbahar – yaz sezonunda takip edebileceğiniz belli başlı, sokak modasında popüler olmaya aday trendlerden bahsedeceğim. Güneşin ve sıcak havanın enerjisine enerji katacak bu trendler sayesinde, ışıl ışıl ve capcanlı görüneceğinizden ve motivasyonunuzun yükseleceğinden emin olabilirsiniz. Hadi gelin, bu yükselişte olan trendlere bir göz atalım.

1- Işıltılı kombinler sokaklara dökülüyor!

İlkbaharın gelişiyle renkler olabildiğince canlı ve parlak olmalı. Özellikle tek renk kombin seçimlerinde renklerin en canlı tonlarını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

2- 80’ler nostaljisi devam ediyor!

Her sezon olduğu gibi bu sezonda geçmiş yılların esintilerini hissettiren kombinleri sokaklarda göreceğiz. Özellikle 80’ler kadın modası pek revaçta.

3- Baştan ayağa çiçeklerle bezenmeye hazır mısınız?

Bahar gelirde çiçek desenleri sokaklara dökülmez mi? Tabiki, çiçeksiz bir bahar düşünülemez. Çiçek desenlerini olabildiğince fazla hatta baştan ayağa kombinlerinizde kullanabilirsiniz.

4- Bambaşka desenleri cesurca bir araya getirebilir misin?

Mix&Match trendiyle birlikte farklı desenleri cesurca bir araya getirebilirsiniz. Hatta o kadar sınırları zorlayabilirsiniz ki, ortaya çıkan kombinlere sizle birlikte herkes şaşırabilir. Ama dikkat etmeniz gereken bir nokta var. O da desenlerle renk uyumlarını iyi dengelemek, unutmayın.

5- Transparan detaylara dikkat!

2017 ilkbahar-yaz sezonunda yine transparan detaylara yer veriyor dünyaca ünlü tasarımcılar. Transparanlığı ölçülü bir şekilde kombinlerinize taşırsanız, göz alıcı bir stile sahip olabilirsiniz.

6- Minimal kombinler en az desenliler kadar popüler!

Daha yalın, daha sakin stilleri hayatınıza katmayı seviyorsanız, bu trend tam size göre. Düz kesimlere sahip, natürel tonlarda, abartısız kombinleri gardırobunuza eklerken, baharın yumuşak havasını da içinize çekin.

7- Enine mi daha güzel yoksa boyuna mı?

En az çiçek desenleri kadar çizgiler de yeni sezon sokak modasının favorileri arasında yer alıyor. Enine çizgiler, boyuna olanlarla yarış haline girmişken, hepsini tek kombinde toplamak da mümkün tabi.

Trendler ve stil önerileri ile ilgili diğer yazılarımı blogum “PIMOOD”dan takip edebilirsiniz.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Pembe kombinlerle 2017 yaz sezonu pespembe
  2. Kız çocuklarının büyülü dünyasına eşlik eden marka: LiaLea
  3. Yazın favorisi: Çiçekli elbiseler
  4. Sokak modasında çizgiler çizgilere karşı
  5. Baharın en sevileni: Beyaz pantolonlar
  6. Deri etek kombinleri oluşturmanın tam zamanı
  7. 80’ler modasının 2017’deki yansımaları
  8. 2017 İlkbahar ve yaz sezonunda takip edebileceğiniz trendler
  9. New York Moda Haftası'nda stiller konuşuyor!
  10. Soft Renklerle Metalik Cazibenin Buluşma Noktası: Chanel 2017 İlkbahar-Yaz Couture Koleksiyonu

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.