MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Ruh haline iyi gelen dekorasyon fikirleri

Küçük ama etkili yöntemlerle evinizi doğal bir rehabilitasyon alana dönüştürebilirsiniz. Böylelikle evinizi daha yaşanabilir ve huzurlu bir hale gelecektir. İşte ruh halinize iyi gelecek dekorasyon fikirleri...

Milliyet Haber

Ruh halinize iyi gelecek dekorasyon fikirleri ile evinizi daha huzurlu bir alana dönüştürebilirsiniz. Basit ama etkili dokunuşlar hem sizi hem de evinizi etkileyecektir. Mutfak, yatak odası ve salon aksesuarları gibi dekorasyon fikirlerini sizinle paylaştık. İşte ruh halinize iyi gelecek dekorasyon fikirleri...

Beyaz mutfaklar

Mutfak dekorasyonunda her zaman beyaz rengi tercih edin. Beyaz, ışığı en rahat yansıtan renk olduğu için mutfağınız aydınlık ve ferah bir ortama dönüşecektir. Evinizde en çok vakit geçirdiğiniz yerlerden olan mutfakta dört mevsim beyazı tercih ederek, yıl boyu huzuru yaşayabilirsiniz.

Mavi duvarlar

Evinizde pozitif rüzgarlar esmesini sağlayan önemli bir detay olan mavi duvarlar, bebe mavisi ve açık mavi tonlarla pamuksu görünüme kavuşacak.

Yatak odası duvarları

Yatak odası duvarlarında özgür seçimler yapabilirsiniz. Tuğla desenli duvar kağıtları kullanabileceğiniz duvarlarda, pembe çiçekli göz yormayan duvar kağıtları da tercih edebilirsiniz. Yatak odası duvarlarında seçiminizi yaptıysanız renk tonu olarak gözü yormayan açık tonlarda belirlemeniz yerinde olacaktır.

Salon aksesuarları

Salon aksesuarları seçiminde vintage tasarımlara yönelebilirsiniz. Beyaz, mavi ve yeşil renklerin kombinlendiği tasarımlar, salonunuzda otantik rüzgarlar estirecek. Battaniye, pike ve halı gibi salon kullandığınız diğer eşyaları da aynı renkte seçtiğiniz takdirde salonunuz nostaljik bir sinema filminden fırlamış gibi görünecek.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.