MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Tommy Hilfiger Yaz 2019 mayo koleksiyonunu bir beach pop-up etkinliği ile kutladı

Bir PVH Corp. şirketi olan Tommy Hilfiger, Yaz 2019 TOMMY HILFIGER mayo koleksiyonunun lansmanını Çeşme’nin en popüler mekanlarından Beach of Momo’da 2-4 Ağustos'ta gerçekleştirilen özel bir pop-up etkinlikle kutladı. Anita Koncabahar ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinlikte biz de PembeNar olarak yerimizi aldık.

Milliyet Haber

Tüketiciler, basın mensupları ve influencerlar; markanın imza renkleri olan kırmızı, beyaz ve lacivert halat ve ahşap detaylarla tasarlanan kulübe esintili pop-up mağazada koleksiyonu incelemeye ve alışveriş yapmaya davet edildi. Konuklar ayrıca katıldıkları customization atölyesinde Tommy Hilfiger flip flopları düğmeler, payetler ve rozetler gibi unsurlarla özelleştirme fırsatı da buldular.

Tommy Hilfiger Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Müdürü Anita Koncabahar ev sahipliğinde gerçekleştirilen etkinliğe Zeynep Soylu, Billur Saatçi, Bedirhan Soral, Şule Karaok, Serhat Şengül gibi moda dünyasının tanınmış simaları da katıldı.

Yaz 2019 Tommy Hilfiger mayo koleksiyonu, ikonik stillere cesur ve renkli yorumlarla yeni bir enerji kazandırıyor. Bilinen şekiller, canlı ana renkler, pastel tonlar, yeni sportif etkiler, tropik desenler ve geri dönüşümlü polyester kumaşlarla yeniden tasarlanıyor. Tommy Hilfiger arşivlerinden alınan marka mirası armalı logo günümüz için modernize edilirken ikonik kırmızı, beyaz ve lacivert renk paleti koleksiyonun genelinde öne çıkıyor.

Markanın dostları ve takipçileri, @TommyHilfiger etiketini ve #Tommy Hilfiger hashtagini kullanarak sosyal medyadaki paylaşımlara katılmaya davet ediliyor.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.