MODA
GÜZELLİK
AİLE
SAĞLIK

Vizyon sahibi bir diş fırçanız olsun ister misiniz?

Diş fırçalamaya bakışımızı değiştirmeyi amaçlayan dünyanın en saygıdeğer diş hekimleri, yüzde yüz doğal ve vegan bir diş fırçası tasarladı. Tüm dünyada satış rekorları kıran ilk bambu diş fırçası Humble Brush, doğada tamamen çözünebiliyor.

Milliyet Haber

Özellikle son dönemde günlük hayatta yaptığımız basit seçimlerin bile büyük sonuçları olduğu gerçeği geniş ölçüde kabul görmeye başladı. Bizler de gündelik alışkanlıklarımızı bu düşünceye uygun olarak değiştirmeye başladık. Alanında uzman diş hekimleri tarafından geliştirilen, İsveç menşeli Humble Brush diş fırçaları, hem görünüşü, hem hammaddesi, hem de taşıdığı misyon sebebiyle diğerlerinden oldukça farklılaşıyor. Gündelik, sıradan bir alışkanlığa büyük bir sorumluluk yüklüyor.

Humble Brush diş fırçasının en önemli özelliği sıradan plastik diş fırçalarından farklı olarak bambu bitkisinden üretiliyor olması. Bu sebeple yüzde yüz doğal ve çevre dostu bir ürün. Doğada tamamen çözünebilme özelliği olan fırçanın kılları ise BPA (Bisfenol A) içermiyor. Üstelik satılan her bir Humble Brush ürünü sayesinde, ihtiyacı olan bir çocuğa diş fırçası bağışlanıyor ya da ağız bakım sağlığı hizmeti sunuluyor. Özetle, The Humble Co. ürünlerini satın alarak dünyanın kırsal ve ücra yerlerinde yaşayan, ağız sağlığı problemi olan ya da hiç diş fırçası sahibi olmamış bir çocuğa yardım eli uzatarak, gülümsemesine sebep oluyorsunuz.

Humble Brush diş fırçaları ile hem dünyamız, hem de gülüşünüz renklensin

Ekolojik diş fırçası akımının öncülerinden olan The Humble Co., doğaya ve hayvanlara saygılı, insana ve sağlığa karşı sorumluluk sahibi ağız bakım ürünleri sunmaya kendini adamış bir marka. Sürdürülebilir malzemeleri seçerek üzerine düşeni yaptığına inanan marka, gerisini, doğru ürünleri seçme şansı ile bizlere bırakıyor. O zaman rengarenk, doğal ve sade tasarımları ile Humble Brush diş fırçaları hem banyolarımızı renklendirsin hem de dünyamızı.

Diğer Haberler

  1. Ayo & Teo Bodrum'u sallayacak
  2. Hastayı uyutmadan bel fıtığı ameliyatı
  3. En hit çizgi diziler Kidz TV’de.
  4. Crate and Barrel online alışverişe başladı
  5. Gelin ve kaynanadan görülmemiş kapışma
  6. Seviyorsan aç konuş bence!
  7. Yeni Yılınızı Tatlandırın
  8. Cildinizdeki sivilcelerden kurtulabilirsiniz!
  9. Sizin Aşkınız Hangi Renk?
  10. Marks & Spencer yeni sezonda çorap koleksiyonu ile göz dolduruyor!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.