SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Başbakan Yıldırım'dan CHP'li aileyi ziyaret

İzmir'in Tire ilçesinde Ok ve Kaya ailelerini ziyaret eden Yıldırım, Karabağlar ilçesinde çocuklarının bağışlarıyla yaptırılan Havva Yıldırım Anaokulu ile 32 derslikli Bahar Yıldırım İlkokulu inşaatını inceledi. Ziyaret sırasında Kaya ailesinin bir ferdi "Sizi hep televizyondan görüyorduk. Biz atadan, dededen CHP'liyiz ama sizi evimizde gördük çok mutlu olduk" dedi.

AA

AK Parti Tire İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi'ne katılan Başbakan Yıldırım, Göç İdaresi Genel Müdür Yardımcısı Gökçe Ok'un babası Ahmet ve annesi Latife Ok'un evinde misafir olarak bulunan bir yakınlarının oğlu lösemi hastası Ahmet Özen'in arzusu üzerine aileyi ziyaret etti.

Ok çifti ile bir süre sohbet eden Yıldırım, 6 yaşındaki Ahmet Özen'i severek hatıra fotoğrafı çektirdi.Başbakan Yıldırım, ziyaretinin ardından kendisini yan apartmandaki evine davet eden Kaya ailesini de kırmadı.Ev sahibi Özlem Kaya ve ailesini ziyaret eden Başbakan Yıldırım, ailenin 4 aylık bebeği Melis'i kucağına alarak sevdi. Ziyaret sırasında Kaya ailesinin bir ferdi "Sizi hep televizyondan görüyorduk. Biz atadan, dededen CHP'liyiz ama sizi evimizde gördük çok mutlu olduk" dedi. Özlem Kaya'nın annesinin "Kırmadınız geldiniz çok mutlu oldum. Tire'yi beğendiniz mi?" sözleri üzerine Başbakan Yıldırım, "İnsanı ile doğası ile Tire huzur veren bir yer." karşılığını verdi.

Ziyaret çıkışında dışarıda toplananların yanına giden Başbakan Yıldırım, sohbet ederek fotoğraf çektirdi. Bu sırada bir kişi Yıldırım'ın yakasına Türk bayrağı ve zeytin yaprağı figürlü el işlemeli rozet taktı.

OKUL İNŞAATINI İNCELEDİ!

Başbakan Yıldırım, daha sonra Karabağlar ilçesine geçerek Selvili Mahallesi'nde çocukları Bahar Büşra Köylübay, Erkam Yıldırım ve Bülent Yıldırım'ın bağışlarıyla yapılan Havva Yıldırım Anaokulu ile 32 derslikli Bahar Yıldırım İlkokulu inşaatını inceledi. İnşaatı gezen Yıldırım, okulun terasında vatandaşları selamladı, sevgi gösterisinde bulunan vatandaşlarla bir süre sohbet etti, çocuklara oyuncak dağıttı.

Diğer Haberler

  1. Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan: 9 günde 765 terörist etkisiz hale getirildi
  2. 'Türkiye-ABD anlaşmasını çarpıtma konusunda bir çaba söz konusu'
  3. Cumhurbaşkanı Erdoğan, İngiltere Başbakanı Johson ile görüştü
  4. Bakan Akar'dan dünyaya net mesaj: 'TSK'da bir gram kimyasal silah yok'
  5. Dışişleri Bakanlığı'ndan sert açıklama: Bütünüyle reddediyoruz
  6. Türkiye noktayı koydu! 120 saatin sonunda bir tane bile kalmayacak
  7. ‘İktidar hatasız bir çizgi izlemeli’
  8. Süleyman Soylu: Türkiye'yi PKK'ya, YPG'ye alıştırma politikaları tutmamıştır
  9. Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan İzzetbegoviç paylaşımı
  10. Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kayseri'de okul açılışı gerçekleştirdi

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.