Futbol
Basketbol
Voleybol
Yazarlar

PUMA DISC TEKNOLOJİSİ 25. YAŞINI KUTLUYOR! SPORDA VEYA SOKAKTA YENİDEN PUMA DISC

PUMA’nın bağcıksız ayakkabı teknolojisi DISC, 25. yılında koşu ve sokak tarzlarını yansıtan yeni modellerle karşınızda!

Milliyet Haber

Global Spor Markası PUMA, koşu ayakkabılarında DISC teknolojisini ilk kez yirmi beş yıl önce tanıttı. DISC Sistemi ile PUMA, asırlardır süren bir ayakkabı problemine çare buldu: “Bağcıklarla uğraşmadan ayakkabıyı ayakta nasıl sıkı tutarız?”

Sektörde bomba etkisi yaratan “Bağcıksız spor ayakkabısı teknolojisi”, ayak ve ayakkabının mükemmel uyumunu sağlayan devrim niteliğinde bir teknolojiydi ve “dünyanın bağcıksız kapanan ilk spor ayakkabısı” olarak ünlendi. Ayakkabının önünde yer alan DISC butonunu çevirmek, ayakkabı iskeletinde yer alan tel yapıyı istediğiniz ölçüde sıkıştırmak ve kusursuz rahatlığı yakalamak için yeterliydi.


#ForeverFaster Disc Teknolojisi ile Artık Daha Hızlı!

STİLİNİZE DİNAMİZM KATIN

Sokak stiline giriş yapan spor parçalar ile giyim anlayışımız yeni baştan değişiyor. Spor ayakkabıların sadece spor salonlarında kullanıldığı günler çok geride kaldı. Gündüz ve gece kombinlerinin altında tercih edilen spor ayakkabılar şıklığı ve rahatlığı birlikte sunuyor.


DİSKİ ÇEVİR SOKAK STİLİNİ YAKALA

PUMA IGNITE DISC Sleeve modeli, sokak tarzına uygun tasarımıyla tüm dikkatleri üzerine topluyor. IGNITE köpük teknolojisinin enerjiyi iade eden rahatlığı ve akıllı DISC butonunu birleştiren teknik özellikleriyle beraber, fütüristik tarzıyla da son derece şık. IGNITE DISC Sleeve modeli aynı zamanda PUMA’nın Kreatif Direktörü Rihanna’nın da tercihi.


Siyah ve beyaz renkleri ile tasarlanan yeni PUMA IGNITE Disc Sleeve modelleri ayakkabılarını tüm Puma Mağazaları’ndan satın alabilirsiniz. Size en yakın Puma Mağazası’nı bulmak için tıklayın!

Diğer Haberler

  1. Kalenin sultanları
  2. Frey'de sıkıntı maaş
  3. Babel'in sırrı Miami
  4. Kartal’dan golcü atağı
  5. Trabzon'a yeni Demichelis!
  6. Muriç asla yetmez
  7. Şampiyonlar Ligi ışığı!
  8. Koç'a güven ipten aldı
  9. Joker adam Tolga Ciğerci
  10. Yüzde 10’luk gecikme

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.