Futbol
Basketbol
Voleybol
Yazarlar

TFF, Bursaspor, Osmanlıspor ve Eskişehirspor’un puanlarını resmen sildi

Türkiye Futbol Federasyonu, 1. Lig ekipleri Bursaspor, Osmanlıspor ve Eskişehirspor’un 3 puanının silinmesini uygulamaya koydu.

Milliyet Haber

TFF; Bursaspor, Osmanlıspor ve Eskişehirspor’un 3 puanını resmen sildi.

İşte 1. Lig'de güncellenen puan tablosu...

4 haftalık program açıklandı

Öte yandan TFF 1. Lig'de 9, 10, 11 ve 12. haftaların müsabaka programı belli oldu. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre ligde 4 haftalık program şöyle:

9. hafta

25 Ekim Cuma:

19.00 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)

26 Ekim Cumartesi:

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)

16.30 İstanbulspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Altay-Ekol Göz Menemenspor (Menemen İlçe)

27 Ekim Pazar:

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hatayspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk)

19.00 Adana Demirspor-Fatih Karagümrük (5 Ocak Fatih Terim)

28 Ekim Pazartesi:

19.00 Osmanlıspor-Akhisarspor (Osmanlı)

10. hafta

2 Kasım Cumartesi:

14.00 Hatayspor-Altay (Antakya Atatürk)

16.30 Ekol Göz Menemenspor-Cesar Grup Ümraniyespor (Menemen İlçe)

16.30 Adanaspor-Boluspor (5 Ocak Fatih Terim)

19.00 Akhisarspor-Adana Demirspor (Spor Toto Akhisar)

3 Kasım Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Giresunspor (Aktepe)

16.30 Fatih Karagümrük-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Vefa)

16.30 Eskişehirspor-Osmanlıspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Altınordu-İstanbulspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

4 Kasım Pazartesi:

19.00 Bursaspor-Balıkesirspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

11. hafta

8 Kasım Cuma:

19.00 Adana Demirspor-Eskişehirspor (5 Ocak Fatih Terim)

9 Kasım Cumartesi:

14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Akhisarspor (Erzurum Kazım Karabekir)

16.30 Giresunspor-Osmanlıspor (Giresun Atatürk)

16.30 İstanbulspor- Ekol Göz Menemenspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Altay-Fatih Karagümrük (Menemen İlçe)

10 Kasım Pazar:

14.00 Keçiörengücü-Adanaspor (Aktepe)

14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Hatayspor (Ümraniye Belediyesi Şehir)

16.30 Boluspor-Bursaspor (Bolu Atatürk)

19.00 Balıkesirspor-Altınordu (Balıkesir Atatürk)

12. hafta

22 Kasım Cuma:

19.00 Adanaspor-Giresunspor (5 Ocak Fatih Terim)

23 Kasım Cumartesi:

14.00 Fatih Karagümrük-Cesar Grup Ümraniyespor (Vefa)

16.30 Eskişehirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Yeni Eskişehir)

19.00 Bursaspor-Keçiörengücü (Bursa Büyükşehir Belediye)

24 Kasım Pazar:

14.00 Hatay-İstanbulspor (Antakya Atatürk)

16.30 Ekol Göz Menemenspor-Balıkesirspor (Menemen İlçe)

16.30 Osmanlıspor-Adana Demirspor (Osmanlı)

19.00 Akhisarspor-Altay (Spor Toto Akhisar)

25 Kasım Pazartesi:

19.00 Altınordu-Boluspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

 

Diğer Haberler

  1. Abdullah Avcı nihayet ideal 11'ini buldu
  2. Karius'un transferi için gözler yönetimde
  3. Günün En Çok Oynanan Maçları
  4. Andorra Türkiye maçı ne zaman? Saat kaçta, hangi kanalda?
  5. Şampiyonlar Ligi yayın hakları için en az 1.4 milyar euro
  6. Özkan, Altınordu'nun sırrını anlattı
  7. Bakan Kasapoğlu: Spor yapmak ihtiyaçtır
  8. Milli maç ne zaman? Türkiye İzlanda maçı saat kaçta, hangi kanalda?
  9. Trabzonspor'a Ekuban müjdesi
  10. CANLI izle... Gaziantep BB Galatasaray seyret: beIN SPORTS 1 izle

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.