SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Razer'dan hem oyun hem de iş için klavye: Blackwidow Lite

Razer, hem oyun hem de iş için tasarlanmış yeni mekanik klavyesi Razer Blackwidow Lite'ı tanıttı. Razer BlackWidow Lite, mümkün olan en iyi sessiz yazma deneyimini sağlıyor.

Milliyet Haber

BlackWidow Lite, Razer mekanik oyun klavyesinin güçlü performansına, profesyonel çevreye uyan şık ve minimalist bir profile sahip. Sessize yakın, dokunsal geri bildirim sağlayan Razer Turuncu Mekanik Anahtarlarla donatılmış olan Razer BlackWidow Lite, mümkün olan en iyi sessiz yazma deneyimini sağlıyor. Her bir anahtar ayrıca standart klavyelerin çok ötesinde dayanıklılık sağlayan 80 milyona kadar tuş vuruşunun dayanıklılığı için test edilmiştir. Razer BlackWidow Lite ayrıca ekstra ses yalıtımı ve performans için için ayrı o-ringlerle birlikte gönderiliyor.

Razer’ın performans-üretkenlik alanındaki çevre birimlerinde Razer Atheris ve Razer Goliathus Mobile Stealth’e katılan BlackWidow Lite, Razer Blade Stealth dizüstü bilgisayarı, Razer Phone 2 ve Razer HammerHead USB-C ANC kulaklıkları gibi şirketin diğer özellik yüklü çalışma gruplarını tamamlıyor.

Razer BlackWidow Lite, kompakt, numpad bölümü çıkatılmış yerleşime sahiptir. Kolay saklama ve taşınabilirlik için çıkarılabilir örgülü kablo içerir. Klavyedeki her tuşun arkasında ayrı ayrı bulunan beyaz arkadan aydınlatmalı tuşlar, tam ayarlanabilir parlaklık kontrolleriyle düşük ışıkta bile üretkenlik sağlıyor. Makroları atamanıza, kısayol ayarlamanıza ve daha fazlasına olanak tanıyan, bulut tabanlı bir donanım yapılandırma aracı olan Razer Synapse 3 ile gelişmiş seçeneklere ve ayrıntılı kontrole erişebilirsiniz.

Diğer Haberler

  1. Ay yüzeyinde ilk kez su aranacak
  2. Samsung Galaxy A80 dönebilir 3'lü kamera ile geliyor: İşte fiyatı
  3. Dünyanın ilk Bluetooth ile çalışan düzleştirici
  4. Stranger Things temalı Windows 1.0
  5. Twitter, dini gruplara yönelik insanlık dışı söylemleri engelleyecek
  6. Dünyanın ilk Bluetooth 5.0 taşınabilir kaset çaları
  7. Nintendo Switch Lite geliyor
  8. Fortnite'da Stranger Things göndermeleri görülüyor
  9. Langrisser, Türkiye'ye açılıyor
  10. Apple'dan iCloud'da yeni oturum açma sistemi

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.