SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

CAPATECT ISI YALITIM SİSTEMLERİ İLE AYDA 400 TL’YE VARAN TASARRUF MÜMKÜN!

Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, “Doğrusu” kampanyasıyla tüketicileri ısı kaçağını önlemeye davet ediyor.

Milliyet Haber

Doğalgaz faturasının bütçelerdeki payının arttığı kış mevsiminde Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, ‘DOĞRUSU’ kampanyasıyla binalarda ısı yalıtımının önemine dikkat çekiyor. Kış mevsiminde soğuk havalarla birlikte yükselen doğalgaz faturalarının önüne geçmenin ancak iyi bir ısı yalıtım sayesinde olacağı bilinciyle hareket eden Capatect, binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak sunuyor.

Enerjinin yaklaşık yüzde 37’sinin binalarda harcandığı ülkemizde, tüketilen enerjide en büyük payı binaların ısıtılması alıyor. Konutlarda tüketilen toplam enerjinin yaklaşık yüzde %80’i ısıtma ve soğutma için tüketiliyor. Bu sebeple de ısı yalıtımı enerji tasarrufu için en önemli araçlardan birisi olarak görülüyor. Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, Avrupa ve Türkiye standartlarına uygun olarak üretilen kaliteli ürün yelpazesi ile binaların ömrü boyunca yüksek enerji tasarrufu sağlamasına olanak tanıyor.

Mantolama yapılmamış binalarda zarar yılda 30 Milyar TL

Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, geniş yankı bulan bilinçlendirme kampanyası ile mantolama yapılmamış binalardaki enerji kaçağının ülke ekonomisine yılda 30 Milyar TL zarar verdiğinin altını çiziyor. Bu enerji kaçağının 2 ila 5 bin TL´sinin mantolama yapılmamış binalarda oturanların cebinden çıkacağını hatırlatan Filli Boya Capatect, bu tasarruftan yararlanmak üzere binasında ısı yalıtımı bulunmayan tüm tüketicileri “Ücretsiz Keşif” hizmetinden yararlanmaya davet ediyor.

Filli Boya Capatect Mantolama Konferansı Ana Sponsoru

Filli Boya Capatect Isı Yalıtım Sistemleri, 6 Ocak 2018 tarihinde Marriott Hotel Asia’da bu yıl 7. si düzenlenecek “Konut Yöneticileri Mantolama Konferansı” ana sponsor oldu. Apartman, site yöneticileri ile sektörün önde gelen temsilcilerini bir araya getirecek konferans “Isı Yalıtımının Önemi ve Sağladığı Katma Değer” temasıyla gerçekleştirilecek.

Diğer Haberler

  1. Ankara İncek'te Bir Akdenizli...
  2. %100 Yerli ve Milli Kiremitler Kazandırıyor
  3. Yıldırım Kule İle “İŞE” Bakış Açınız Değişecek
  4. Türkiye'nin En Kaliteli İnşaat Perliti
  5. YÜZ BİNE YAKIN KİŞİ ENERJİ TASARRUFU İLE TANIŞTI
  6. MANTOSÜR DOĞAL ISI YALITIM SIVASI NEDİR?
  7. TÜKETTİĞİMİZ TOPLAM ENERJİNİN YÜZDE 40’A YAKININI BİNALARDA KULLANIYORUZ
  8. GNYAPI’ DAN MANTOLAMA TEŞVİĞİ
  9. ISI YALITIMININ DÜNÜ VE BUGÜNÜ
  10. AUSTROTHERM ISI YALITIMINDA 3 YENİ ÜRÜN SUNDU!

© Copyright 2019

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.