Milliyet Tatil

03.01.2011 - 10:46 | Son Güncelleme: 03.01.2011-15:21

ANI TUR 2011 Erken Rezervasyon başladı!

Anı Tur 2011 yılına tatile gitmeyi düşünenlere sunduğu maksimum erken rezervasyon kampayasıyla başladı.

Sitene Ekle

Anı tur 2011 Yılı erken rezervasyon Kampanyalarına ana sponsor kart olarak Maksimum'la anlaştı.  03 Ocak 2011 Günü itibariyle bu fırsattan yararlanabilecek olan tatilciler, erken rezervasyon sayesinde hem daha uygun fiyatlarla hem de önceden planlayarak istedikleri zaman tatile gitme şansını yakalayabilecekler.


Anı Tur hakkında…

1985 yılında kurulan Anı Tur, Türkiye’nin ilk Tur Operatörlerinden olmanın profesyonelliğiyle Yaz ve Kış Sezonlarında; Yurtiçi ve Yurtdışı Turları, Kültür Turları, Kongre ve Fuar Organizasyonları, Toplantı ve Seminer Organizasyonları, Yurtiçi ve Yurtdışı Uçak Biletleri, Münferit İş Gezileri ve Kayak Paketlerine kadar bir çok kurum ve kuruluşlara hizmet vermektedir.

Değişen şartlar ve sektörel trendleri günü gününe takip eden firmamız müşterilerine daima yepyeni hizmetleri sunarken hatırlanmaya değer ve benzerleri arasında ayırt edilebilen Tur Paketleri ve Kampanyalarıyla her zaman ilklere imza atmıştır.

Türkiye genelinde 400’ün üzerindeki acenteleri ve online rezervasyonuyla misafirlerine birebir rezervasyon imkanı sağlayan acentemiz ayrıca 444 0 264 call center deneyimli seyahat danışmanlarıyla tüm turlarımız hakkında hatasız ve eksiksiz bilgilerle rezervasyonlarını mail-order sistemiyle birebir gerçekleştirebilmektedir.

Güvenilir, istikrarlı ve emin adımlarla ilerleyen acentemiz Başarının Detaylarda Gizli Olduğuna İnanmıştır ve deneyimli, profesyonel Müşteri İlişkileri ekibiyle siz değerli misafirlerimize hizmet etmekten mutluluk duyacaktır.

Anı Tur'un erken rezervasyon kampanyası hakkında bilgi almak için tıklayın!


Etiketler: erken rezervasyon
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX