TeknolojiRSS
08.04.2014 - 09:48 | Son Güncelleme: 08.04.2014-9:55

Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölüm Fragmanı (Ankara'nın Dikmen'i Yeni Bölüm Fragmanı İzle)

Kanal D'nin sevilen dizisi Ankara'nın Dikmen'i izleyenleri güldürmeye hazırlanıyor. Bu hafta 5. Bölüm ile ekranlara gelecek olan Ankara'nın Dikmen'inde eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölümde neler olacak? Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölüm fragmanı ve dahası milliyet.com.tr'de (Ankara'nın Dikmen'i izle)

Sitene Ekle
Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölüm Fragmanı (Ankara'nın Dikmen'i Yeni Bölüm Fragmanı İzle)

Kanal D'nin sevilen dizisi Ankara'nın Dikmen'i izleyenleri güldürmeye hazırlanıyor. Bu hafta 5. Bölüm ile ekranlara gelecek olan Ankara'nın Dikmen'inde eğlenceli dakikalar yaşayacaksınız. Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölümde neler olacak? Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölüm fragmanı ve dahası milliyet.com.tr'de (Ankara'nın Dikmen'i izle)

Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölümde neler yaşanacak?

Dikmen, köpek gezdirme işine giriyor
 
Dikmen, sokakta karşılaştığı adamın köpek gezdirme işi yaptığını öğrenince kendisinin de yapabileceğini düşünerek hemen görüşmeye gider. Fakat bu iş sandığı kadar kolay olmayacaktır.
 
Zirek nasırından çok şikayetçidir. Dikmen'e gelip yardım ister. Dikmen de daha önce yengesi kullanırken gördüğü kremleri hatırlar ve Zirek'e onları verir. Tilbe bunu görünce kıyamet kopar.
 
Tahliye, Dikmen'e daha güzel görünebilmek için göbeğini eritmeye karar verir. Diyetisyen Dilek Hanım'a gidip, Zeliş'ten ricada bulunur ve bir müşterinin diyet listesini kendisine vermesini ister.
 
Tilbe'ye babasından bir telefon gelir. Bir akrabalarının düğününe gidilmesi gerekmektedir fakat, anne ve babası bir deniz yolculuğundadır ve Tilbe'nin temsilen bu düğüne gitmesi gerekecektir.
 

Ankara'nın Dikmen'i 5. Bölüm Fragmanı

 

 

ANKARA'NIN DİKMENİ 4.BÖLÜM KESİNTİSİZ İZLE

 

Ankara'nın Dikmen'i 4. Bölüm Özeti

Dikmen, kapıda kalıyor
 
Tilbe, hafta sonunu ailesiyle baş başa geçirmek ister ve Dikmen’i evden göndermek için bir plan yapar. Dikmen’e tatile yurtdışına gittiklerini söylerler ve anahtarı olmayan Dikmen, dışarıda kalır.
 
 
Beste ve arkadaşının bowling oynamaya gittikleri yere, Dikmen ve Zirek gelir. Ne Zirek ne de Dikmen, daha önce hiç bowling oynamamışlardır. Fakat Dikmen, Beste’nin bowling şampiyonu arkadaşıyla inatlaşır ve maç yaparlar.
 
Sonat’ın okula yeni gelen öğretmeni, ailesiyle tanışmak ister fakat, Sonat hastalık numarası yapıp okula gitmek istemez. Durumu anlayan Dikmen, yeğeninin imdadına yetişir.
 

ANKARA'NIN DİKMEN'İ 4. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 

ANKARA'NIN DİKMENİ 3.BÖLÜM İZLE

 

Tilbe, Dikmen'i evden göndermek için plan yapıyor
 
Tilbe, Dikmen’i evden gönderebilmek için bir plan yapar. Latif ve Tilbe, Dikmen’e evi satacaklarını söyleyip, tanıdık bir emlakçıyla anlaşırlar. Evin satılacağını öğrenen Dikmen de, kendi payına düşecek olan parayla yeni bir ev almaya karar verir ve Zirek’le beraber daire bakmaya gider. Fakat emlakçı ile aralarındaki yanlış anlaşılma çok sonra anlaşılır.
 
Beste resim sergisi için hazırlık yapmaktadır. Dikmen için de Tilbe’ye davetiye bırakır. Tilbe, Dikmen’in kendilerini rezil edeceğini düşünerek davetiyeyi saklar ama, sergi akşamı son anda davetiyeyi bulan Dikmen’in, Beste’nin sergisini kaçırmaya niyeti yoktur.
 
 
 

ANKARA'NIN DİKMENİ 2.BÖLÜM İZLE

Kanal D'nin yeni dizisi Ankara'nın Dikmeni bu akşam 2. Bölüm ile ekranlara geliyor. İlk bölüm ile izleyicinin dikkatini çeken Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm için heyecan dorukta. Ankara'nın Dikmeni 2. Bölümü televizyon ile aynı anda Canlı olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni Canlı İzle

 

Ankara'nın Dikmen'i 2. Bölüm 

Tilbe’nin piyano dersinden kazandığı parayı duyan Dikmen, kendisi de bağlama dersi vermek için harekete geçer. Zirek’le birlikte bastırdığı el ilanlarını her yere yapıştırır. Zirek’in daha önce Dikmen’e verdiği para, karısı Zeliş’in biriktirdiği paradır. Zeliş, bu paranın yerinde olmadığını görünce Zirek’i evden kovar. Gidecek yeri olmayan Zirek, Dikmen’in evine gelince Tilbe çıldırır.
 
Beste yeni aldığı müzik sistemini eve kurması için Dikmen’den ricada bulunur. Bu yardım isteğini ve Beste’nin annesiyle konuşmalarını yanlış yorumlayan Dikmen, akşam olduğunda hazır ve heyecanlı şekilde Beste’nin kapısındadır.
 

ANKARA'NIN DİKMENİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

ANKARA'NIN DİKMENİ 1.BÖLÜM İZLE

 

Yapımını Tükenmezkalem Film’in, yapımcılığını Gani Müjde’nin üstlendiği, yönetmenliğini Süleyman Seçik’in yaptığı, senaryosunu da Gani Müjde’nin kaleme aldığı “Ankara’nın Dikmeni”, Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekrana geldi. İzleyicilerden büyük ilgi ve beğeni gören diziyle ilgili, sosyal medyada da çok sayıda beğeni tweet’leri adıldı . 
Onlardan bazıları ise şöyle;
 
?@habibimmm #ankaranindikmeni izleniyor ??
 
@07temmuz #Ankaranindikmeni dikmen sahane yahu
 
?@kaanaskin #ankaranindikmeni 10 uzerinden 10!!! Bravo! İlk kez kaliteli bir komedi izliyoruz!?????
 
@nahsanabahlavaa #ankaranindikmeni suppperrr bir dizi :D :D :D
 
?@EmReGRaL9 #ankaranindikmeni dikmen bizi ailecek güldürmekten öldürüyo şuan :)))
 
@davidfe24739287 #ankaranindikmeni süper dizi,olmuş bence,uzun ömurlu olur Insallah
 
?@tvelestirmeniii Ben Ankara'nin Dikmeni'ni cok sevdim valla, oyunculuklar ilk bolume gore cok iyi :) 

 

Ankara'nın Dikmeni, Kanal D izleyicisi bu akşam yeni bir diziyle tanışıyor. Kanal D'nin yeni komedi dizisi Ankara'nın dikmeninde birbirinden ünlü isimler seyirciyle buluşuyor. Ankara'nın Dikmeni 1.bölümü canlı olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm, Ankara'nın dikmeni Fragman, Ankara'nın Dikmeni canlı izle

 

Kanal D'de başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, Gözde Kansu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Can Tolbaş'ın paylaştığı, yapımcılığını Tükenmezkalem Film Gani Müjde'nin üstlendiği, senaryosunu yine Gani Müjde'nin kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Süleyman Seçik'in yaptığı Ankara'nın Dikmen'i adında yeni bir dizi başlıyor.
 
 
 
Genel Hikaye:
 
Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
 
 
Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında, kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaşayacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.
 
Zamanla, Dikmen’in yaşadığı sıkıntılarının yanında, onu bu eve bağlayan bir neden daha oluşmuştur; yan komşuları diyetisyen Dilek’in resim öğrencisi kızı güzeller güzeli Beste. Farklı tarzları yüzünden aşkını platonik yaşayan Dikmen, evin küçük oğlu Sonat için eğlenceli, renkli bir dünya, evin yardımcısı Tahliye içinse rüyalarının beyaz atlı prensidir.
 
Her zaman haksızlığa karşı gelen, zayıfın güçsüzün yanında olan Dikmen, elinde sazı ve kırsallığıyla, çoğu zaman komik duruma düşecek fakat naifliğini, iyi niyetini ve özünü hep koruyacaktır.
 
Önce parasını kurtarmak, ardından da hayal ettiği gibi ünlü bi türkücü olmak ve Beste’nin kalbini kazanmak isteyen Dikmen’in, kentli ailesiyle mücadelesi hiç bitmeyecektir.

 

 
 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
MİLLİYET.TV
Hangisi Geniş Aile dizisindeki karakterlerden biri değildir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX