TeknolojiRSS
19.03.2014 - 15:46 | Son Güncelleme: 19.03.2014-21:15

Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm İzle ( Ankara'nın Dikmeni son Bölüm)

Kanal D'nin yeni dizisi Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm ile ekranlara geldi. İlk bölüm ile izleyicinin dikkatini çeken Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm için heyecan dorukta. Ankara'nın Dikmeni 2. Bölümü 2.bölümü ile tek parça olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni Yeni Bölüm İzle, Ankaranın Dikmeni Son Bölüm

Sitene Ekle
Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm İzle ( Ankara'nın Dikmeni son Bölüm)

Kanal D'nin yeni dizisi Ankara'nın dikmeni 2. Bölüm ile ekranlara geldi. İlk bölüm ile izleyicinin dikkatini çeken Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm için heyecan dorukta. Ankara'nın Dikmeni 2. Bölümü 2.bölümü ile tek parça olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni Yeni Bölüm İzle, Ankaranın Dikmeni Son Bölüm,

 

ANKARA'NIN DİKMENİ 2.BÖLÜM İZLE

Kanal D'nin yeni dizisi Ankara'nın Dikmeni bu akşam 2. Bölüm ile ekranlara geliyor. İlk bölüm ile izleyicinin dikkatini çeken Ankara'nın Dikmeni 2. Bölüm için heyecan dorukta. Ankara'nın Dikmeni 2. Bölümü televizyon ile aynı anda Canlı olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni Canlı İzle

 

Ankara'nın Dikmen'i 2. Bölüm 

Tilbe’nin piyano dersinden kazandığı parayı duyan Dikmen, kendisi de bağlama dersi vermek için harekete geçer. Zirek’le birlikte bastırdığı el ilanlarını her yere yapıştırır. Zirek’in daha önce Dikmen’e verdiği para, karısı Zeliş’in biriktirdiği paradır. Zeliş, bu paranın yerinde olmadığını görünce Zirek’i evden kovar. Gidecek yeri olmayan Zirek, Dikmen’in evine gelince Tilbe çıldırır.
 
Beste yeni aldığı müzik sistemini eve kurması için Dikmen’den ricada bulunur. Bu yardım isteğini ve Beste’nin annesiyle konuşmalarını yanlış yorumlayan Dikmen, akşam olduğunda hazır ve heyecanlı şekilde Beste’nin kapısındadır.
 

ANKARA'NIN DİKMENİ 2. BÖLÜM FRAGMANI

 

ANKARA'NIN DİKMENİ 1.BÖLÜM İZLE

 

Yapımını Tükenmezkalem Film’in, yapımcılığını Gani Müjde’nin üstlendiği, yönetmenliğini Süleyman Seçik’in yaptığı, senaryosunu da Gani Müjde’nin kaleme aldığı “Ankara’nın Dikmeni”, Çarşamba akşamı ilk bölümü ile ekrana geldi. İzleyicilerden büyük ilgi ve beğeni gören diziyle ilgili, sosyal medyada da çok sayıda beğeni tweet’leri adıldı . 
Onlardan bazıları ise şöyle;
 
?@habibimmm #ankaranindikmeni izleniyor ??
 
@07temmuz #Ankaranindikmeni dikmen sahane yahu
 
?@kaanaskin #ankaranindikmeni 10 uzerinden 10!!! Bravo! İlk kez kaliteli bir komedi izliyoruz!?????
 
@nahsanabahlavaa #ankaranindikmeni suppperrr bir dizi :D :D :D
 
?@EmReGRaL9 #ankaranindikmeni dikmen bizi ailecek güldürmekten öldürüyo şuan :)))
 
@davidfe24739287 #ankaranindikmeni süper dizi,olmuş bence,uzun ömurlu olur Insallah
 
?@tvelestirmeniii Ben Ankara'nin Dikmeni'ni cok sevdim valla, oyunculuklar ilk bolume gore cok iyi :) 

 

Ankara'nın Dikmeni, Kanal D izleyicisi bu akşam yeni bir diziyle tanışıyor. Kanal D'nin yeni komedi dizisi Ankara'nın dikmeninde birbirinden ünlü isimler seyirciyle buluşuyor. Ankara'nın Dikmeni 1.bölümü canlı olarak Milliyet.com.tr'den izleyebilirsiniz. Ankara'nın Dikmeni 1.bölüm, Ankara'nın dikmeni Fragman, Ankara'nın Dikmeni canlı izle

 

Kanal D'de başrollerini Bülent Emrah Parlak, Burak Kut, gözde kansu, Nurseli İdiz, Özlem Aydın, Nazmi Kırık, Serap Matyaş ve Can Tolbaş'ın paylaştığı, yapımcılığını Tükenmezkalem Film Gani Müjde'nin üstlendiği, senaryosunu yine Gani Müjde'nin kaleme aldığı, yönetmenliğini ise Süleyman Seçik'in yaptığı Ankara'nın Dikmen'i adında yeni bir dizi başlıyor.
 
 
Genel Hikaye:
 
Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
 
 
Nenelerinden miras kalan evde yaşamını süren Latif’in, başta piyano öğretmeni eşi Tilbe ve onun emekli konsolos yardımcısı babası ve operacı annesi tarafından, bu davetsiz misafir hiç hoş karşılanmayacaktır. Defalarca evden kaçırıp göndermek isteseler de, Dikmen her olumsuzluğa uyum sağlayacak, Tilbe’nin yükseltmeye çalıştığı statüsü ve aileden gelen aristokrasisinin karşısında, kırsallığıyla hep büyük sıkıntı yaşayacaktır. Latif ise çoğu kez karısıyla Dikmen arasında kalacak ve durumu idare edecektir. Çünkü Dikmen’in bu evde miras hakkı vardır ve parasını kurtarana kadar gidecek de başka hiçbir yeri yoktur.
 
Zamanla, Dikmen’in yaşadığı sıkıntılarının yanında, onu bu eve bağlayan bir neden daha oluşmuştur; yan komşuları diyetisyen Dilek’in resim öğrencisi kızı güzeller güzeli Beste. Farklı tarzları yüzünden aşkını platonik yaşayan Dikmen, evin küçük oğlu Sonat için eğlenceli, renkli bir dünya, evin yardımcısı Tahliye içinse rüyalarının beyaz atlı prensidir.
 
Her zaman haksızlığa karşı gelen, zayıfın güçsüzün yanında olan Dikmen, elinde sazı ve kırsallığıyla, çoğu zaman komik duruma düşecek fakat naifliğini, iyi niyetini ve özünü hep koruyacaktır.
 
Önce parasını kurtarmak, ardından da hayal ettiği gibi ünlü bi türkücü olmak ve Beste’nin kalbini kazanmak isteyen Dikmen’in, kentli ailesiyle mücadelesi hiç bitmeyecektir.

 

Dünyanın en ünlü şirketlerinde çalışma imkanı için tıklayın!

Yorum Yazın
Gönder
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
İlginizi ÇekebilirX