14.03.2019 10:10 | Son Güncelleme:

Annemin Yarası filminin konusu ve başrol oyuncuları kimlerdir?

Annemin Yarası filmi bu akşam TV8 ekranında izleyici ile buluşacak. 2016 yapımı olan Annemin Yarası, Bosna Savaşı'nda Sırp bir komutanın tecavüzüne uğrayan Müslüman bir kadının çocuğun 18 yaşına geldiğinde ailesini arayışını anlatıyor. Peki Annemin Yarası filminin başrollerinde hangi oyuncular yer alıyor?

Annemin Yarası filmi bu akşam TV8 ekranında izleyici ile buluşacak. 2016 yapımı olan Annemin Yarası filmi Bosna Savaşı sırasında Sırp bir komutanın tecavüzüne uğrayan Müslüman bir kadının çocuğun 18 yaşına geldiğinde ailesini arayışını anlatıyor. Başrollerinde Meryem Uzerli, Ozan Güven, Okan Yalabık, Belçim Bilgin, Bora Akkaş gibi usta isimler yer alıyor. 

ANNEMİN YARASI FİLMİNİN KONUSU

Salih on sekiz yaşına geldiğinde  kayıp ailesini bulmak üzere kaldığı yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.

Çekimleri, Sırbistan, Bosna Hersek, Hırvatistan ve Türkiye'de yapılan ' Annemin Yarası' başrollerini Ozan Güven, Meryem Uzerli, Belçim Bilgin, Okan Yalabık ve Bora Akkaş’ın paylaştığı Bosnalı Salih’in anne ve babasını arayış hikayesini anlatıyor. Filmin yönetmen koltuğımda Ozan Açıktan oturuyor. Filmin yapımcılığını BKM üstleniyor.

ANNEMİN YARASI FİLMİNİN OYUNCULARI

Oyuncular

Meryem Uzerli - Mariya
Ozan Güven - Borislav
Okan Yalabık - Mirsad
Belçim Bilgin - Nerma
Bora Akkaş - Salih
Sabina Toziya
Ayça Eren
Mehmet Ergen - İhsan
Hakan Okan Çiftçi

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 1Üzgünüm
Toplam Oy1