GündemRSS
15.05.2013 - 17:02 | Son Güncelleme: 17.05.2013-10:17

AÖF 4-5 Mayıs Sınav Sonuçları AÖF Sınav Soruları ve AÖF Vize Sonuçları Tıkla Sorgula

AÖF sınav sonuçları, AÖF vize sınav sonuçları açıklandı.AÖF sınav sonuçları sizlerle oldu.AÖF sınav sonuçları burda.AÖF sınav sonuçları için tıklayınız.

Sitene Ekle
AÖF 4-5 Mayıs Sınav Sonuçları AÖF Sınav Soruları ve AÖF Vize Sonuçları Tıkla Sorgula

AÖF sınav sonuçları,AÖF vize sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF vize sınav sonuçları açıklanması bekleniyor. AÖF vize sınav sonuçları 4-5 mayıs.AÖF Vize Sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF Vize Sonuçları vize sonuçları açıklanıyor mu? AÖF Vize Sonuçları sitemize eklenecektir.

AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı'nın soruları ve cevapları yayınlandı.
 
 
Peki AÖF sonuçları ne zaman açıklanacak?
 
4-5 Mayıs 2013 tarihli Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) Bahar Dönemi Ara Sınavı'nın yayınlandığı açıklandı. 2013 AÖF soru ve cevaplarını görmek isteyen öğrenciler, AÖF'ün sitesine TC kimlik numarası ile girerek soru ve cevaplara ulaşabiliyor.
 
Açıköğretim öğrencileri, TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebiliyorlar.
 
AÖF öğrencilerinin beklediği açıklama YÖK Başkanı Gökhan Çetinsaya'dan geldi.
 
Çetinsaya, bütünleme hakkı bekleyen AÖF'lilere bütünleme müjdesi olmasa da başka bir müjde verdi.
 
Açıköğretim AÖF öğrencilerinin bütünleme hakkı beklentisini bitirecek bir açıklama da YÖK başkanından geldi. AÖF öğrencileri YÖK başkanı Çetinsaya'nın açıklamalarıyla bir kez daha hayal kırıklığına uğradı. YÖK başkanı Çetinsaya bütünleme müjdesi vermedi ama tek dersi kalanlara müjde verdi. AÖF'den tek dersi kalan öğrenciler bu açıklama ile büyük sevinç yaşadı.
 
 
AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
 
AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
 
AÖF güze dönemi vize sınavlarının sonuçlarının geç açıklanması AÖF öğrencilerini tedirgin etmiş ve bu duruma tepki göstermişlerdi. 4-5 Mayıs tarihlerinde yapılan AÖF vize sınavlarının sonuçlarının en geç Haziran ayının ilk haftasına kadar açıklanması gerekiyor. Çünkü AÖF öğrencileri Haziran ayının ortalarında AÖF final sınavlarında ter dökecekler. AÖF öğrencilerinin büyük tepkisini çeken bütünleme sınavlarının kaldırılma kararından geri adım atılmadığı için AÖF öğrencilerinin bütünleme sınavı hakkı bulunmuyor.
 
AÖF Not Ortalaması Sayfası
 
Dönem notu ve genel not ortalaması AÖF tarafından yayınlandı.
 
AÖF dönem notu ve genel not ortalamaları da yayınlandı.  Öğrenciler bu sonuçlara bakarak, CD, DC, DD notu aldıkları derslerinden geçip geçmediklerini öğrenebilecekler. Mezun olabilmek için öğrencinin Genel Not Ortalamasının en az 2,00 olması gerekiyor...

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.