GündemRSS
02.05.2013 - 20:39 | Son Güncelleme: 02.05.2013-20:39

AÖF Sınav Giriş Yerleri (Açık Öğretim Fakultesi Giriş)

AÖF Sınav Giriş Yerleri açıklandı.AÖF Sınav Giriş Yerleri belgesi almak için haberin devamını okuyunuz. Açık Öğretim Fakultesi Sınav Giriş Yerlerini açıkladı.İşte haberimizin detayları...

Sitene Ekle
AÖF Sınav Giriş Yerleri (Açık Öğretim Fakultesi Giriş)

AÖF Sınav Giriş Yerleri açıklandı.AÖF Sınav Giriş Yerleri belgesi almak için haberin devamını okuyunuz. Açık Öğretim Fakultesi Sınav Giriş Yerlerini açıkladı.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim (AÖF ), İktisat, İşletme Fakültelerinin tüm bölüm ve programlarında kayıtlı öğrencilerin 2012-2013 öğretim yılı Bahar döneminde sınava gireceği yerler belirlendi. Öğrenciler TC kimlik numarası ile aşağıdaki linkten belgelerin çıktısını alabilecekler.

Açıköğretim Bahar Dönemi Sınav Giriş Belgesi için Tıklayınız

 

DÖNEMLİK KREDİLİ SİSTEM DUYURUSU
 
Anadolu Üniversitesi Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakültelerinin yıllık sistemdeki önlisans ve lisans programlarının tamamı 2012-2013 öğretim yılında (gelecek öğretim yılında) dönemlik-kredili sisteme geçirilecektir.
 
Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü Açıköğretim, İktisat, İşletme Fakülteleri 2012-2013 Öğretim Yılı İnternet Başvuru ve Kayıt Duyurusu 
 
Kayıtlar başladı.
 
 
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.