Gündem
06.12.2017 - 08:00 | Son Güncelleme: 07.12.2017-11:22

AÖF sonuçları açıklandı! AÖF sınav sonucu sorgulama ekranı

AÖF sınav sonuçları açıklandı. AÖF Güz Dönemi vize sınavlarının sonuçlarını öğrenen adaylar dönem sonu sınavlarının ne zaman olduğunu merak ediyor. AÖF sınav sonuçları eKampüs üzerinden sorgulanabiliyor. AÖF sonuçlarını haberimizin detayında yer alan link üzerinden de öğrenebilirsiniz.

Sitene Ekle

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI

AÖF sonuçları erişime açıldı. Adaylar "https://www.anadolu.edu.tr/acikogretim-sonuclar" adresinden T.C. kimlik numarası ile sorgulanıyor. 

AÖF SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ


AÖF SINAV SORULARI VE CEVAPLARI YAYINLANDI!

Geçmiş yıllarda çıkmış sınav sorularına ve cevaplarına AnadoluM eKampüs Sisteminden erişim sağlanıyor. https://ekampus.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak dersleriniz üzerinden çıkmış sınav sorularını ve cevaplarını görebilirsiniz.

EKAMPÜS AÖF SORULARI VE CEVAPLARI İÇİN TIKLAYINIZ

SINAV SONUÇ İTİRAZI NE ZAMAN YAPILIR?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz.

MAZERET SINAVI HAKKINDA

Sınav giriş belgesinde belirtilen yer ve tarihte sınava girmeyen öğrenciler için başka bir yerde veya zamanda mazeret sınavı açılmaz. Her ne sebeple olursa olsun sınav hakkının saklı tutulması mümkün değildir.

AÖF DÖNEM SONU SINAVLARI NE ZAMAN?

Güz Dönem Sonu sınavları 13-14 Ocak tarihlerinde gerçekleştirilecek.


Bilgi Yarışması"Kör olası çöpçüler aşkımı süpürmüşler" diyen Anadolu pop efsanesi kimdir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi "görevden alma, göreve son verme" anlamına gelir?
    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX