GündemRSS
10.06.2013 - 09:20 | Son Güncelleme: 12.06.2013-20:47

AÖF sınav sonuçları AÖF final sonuçları açıklama var mı?

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları hakkında en geniş bilgi...

Sitene Ekle
AÖF sınav sonuçları AÖF final sonuçları açıklama var mı?

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları,AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları hakkında...

AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları,AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF final sınavı sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF 1-2 Haziran sınav sonuçları hakkında... AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olur? AÖF sınav sonuçları tarihi açıklama yapıldı mı?

Açık Öğretim Fakültesi AÖF öğrencilerinde heyecan yine dorukta. AÖF final sınav sonuçlarının açıklanmasını bekleyen öğrenciler dönem sonu notunu öğrenmek için gün sayıyorlar. AÖF sınav sonuçları AÖF tarafından açıklanır açıklanmaz burda olacak.. Peki  1-2 Haziran tarihinde yapılan AÖF final sınav sonuçları ne zaman açıklanacak?

AÖF SINAV SORU VE CEVAPLARI

AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? AÖF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? AÖF sınav sonuçları ne zaman belli olur? AÖF sınav sonuçları tarihi açıklama yapıldı mı? 1-2 Haziran tarihinde yapılan AÖF sınav soruları ve cevapları AÖF tarafından yayınlandı. Öğrenciler TC kimlik numarası ile  http://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden soru ve cevaplara ulaşabiliyor.Anadolu Üniversitesi (AÜ) Rektörü Prof. Dr. Davut Aydın, AÖF  sisteminde 1 milyon 197 bin 746 öğrencinin katıldığı AÖF bahar dönemi ara sınavı sonuçlarını 11 günde açıklayarak, üniversite tarihinde bir ilki gerçekleştirdiklerini bildirdi.

Aydın, AÖF sınavlarının 4-5 Mayıs'ta, 81 ildeki 92 sınav merkezinde ve KKTC'nin başkenti Lefkoşa'da gerçekleştirildiğini anımsattı.
Açıköğretimde dönemlik sisteme geçişle tüm süreçler ve organizasyon yapılarının yenilendiğini aktaran Aydın, şunları kaydetti:
"Sınav evraklarının illerden dönüşü planlanarak, daha hızlı bir şekilde Eskişehir'e ulaşımları sağlandı. Geçici işçi sayımız (çalışma mekanımızın genişletilmesiyle) 330'a çıkarılarak, iki vardiya halinde çalışma gerçekleştirildi. 2012-2013 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Ara Sınav sonuçlarını, üniversite tarihinde ilk kez 11 günde açıklamış olduk. Şu ana kadar sınav sonuçlarını 21 günde açıklayabiliyorduk. Açıkçası, bu da sınavın boyutu düşünüldüğünde, erken bir tarih kabul edilebilir."
 
AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?
 
AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır. 2013 yılı AÖF final sınav sonuçlarının; net bilgiler olmamasına rağmen yaklaşık olarak sınav tarihinden 3 hafta sonra açıklanacağı tahmin ediliyor.

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
İstanbul'un fethi sırasında surlara ilk Türk bayrağını diken kimdir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.