GündemRSS
08.05.2013 - 13:02 | Son Güncelleme: 08.05.2013-13:02

Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (Tc Giriş Belgesi)

Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak merakla bekleniyor.Aöf sınav sonuçları haberimiz sitemizde.Aöf sınav soru ve cevaplarıda sitemizde.İşte AÖF haberimiz.

Sitene Ekle
Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak? (Tc Giriş Belgesi)

Aöf sınav sonuçları ne zaman açıklanacak merakla bekleniyor.Aöf sınav sonuçları haberimiz sitemizde.Aöf sınav soru ve cevaplarıda sitemizde.

 

Açıköğretim öğrencileri, TC kimlik numarasıyla oturum açarak “Fakülte” başlığından “Sınav Soruları” seçeneğine, “Bölüm” başlığından öğretim yılını, “Ders” başlığından istenen sınavı seçerek sınav sorularına erişebiliyorlar.AÖF Sınav sonuçları sınav tarihinden itibaren yaklaşık 30 gün içinde http://ogrenci.anadolu.edu.tr adresinde yayımlanmakta ve öğrenciler T.C. kimlik numaraları ve şifreleriyle sonuçlara ulaşabilmektedir. AÖF sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmayacaktır.
 
4-5 Mayıs 2013 tarihli Açıköğretim Fakültesi (AÖF ) Bahar Dönemi Ara Sınavı'nın yayınlandığı açıklandı. 2013 AÖF soru ve cevaplarını görmek isteyen öğrenciler, AÖF'ün sitesine TC kimlik numarası ile girerek soru ve cevaplara ulaşabiliyor.
 
2013 AÖF Bahar Dönemi Ara Sınavı'nın soruları ve cevapları yayınlandı.
 

En son çıkan oyunları mı merak ediyorsunuz? Oyun tutkunları buraya!

Yorum Yazın
Gönder
Detaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
Günün İş Fırsatları
Tüm İlanlar desteği ile
Tuna Kiremitçi'nin eskiden solisti olduğu grubun adı nedir?
©Copyright 2014 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.